ROZPISKA MECZÓW [03-06.11.2018]

Katowice: Klasa A
GKS GieKSa II Katowice - KS Hetman 22 Katowice
04.11.2018, godz. 11:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów A1
UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
04.11.2018, godz. 11:00, ul. Lompy 10A

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - LKS Unia Kosztowy
04.11.2018, godz. 11:00, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Stadion Śląski Chorzów - GKS GieKSa Katowice
03.11.2018, godz. 10:00, UL. Katowicka 10

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - MKS Siemianowiczanka
04.11.2018, godz. 9:30, Rapid

IV Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - ŚKS Naprzód Lipiny
04.11.2018, godz. 11:30, Rapid

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - KS Skra Częstochowa
04.11.2018, godz. 13:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS Grunwald Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
03.11.2018, godz. 10:00, ul. Kłodnicka 54

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
APN GKS Tychy - GKS GieKSa Katowice
03.11.2018, godz. 12:00, ul. Gen. Andersa 22

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
Ruch Chorzów SA - GKS GieKSa Katowice
03.11.2018, godz. 10:00, ul. Wolności 139

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - KS GKS 1962 Jastrzębie
04.11.2018, godz. 15:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - Orbita Bukowno
04.11.2018, godz. 9:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Gónicza
03.11.2018, godz. 9:00, Kolejarz

IV Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
SMS Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
04.11.2018, godz. 15:00, ul. Czarnoleśna 12

VII Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GieKSa Katowice - LKS Orzeł Mokre
03.11.2018, godz. 11:00, Boya Żeleńskiego 96C 

IV Liga Katowicka Orlików E1
BKS Sparta Katowice - GKS GieKSa Katowice
05.11.2018, godz. 15:00

V Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - SRS Orlik Ruda Śląska
05.11.2018, godz. 15:00, Kolejarz

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - UKS Kuźnica Katowice
05.11.2018, godz. 15:00, Hetman

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 2
GKS GieKSa Katowice - KS Lechia 06 Mysłowice
06.11.2018, godz. 14:30, Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 3
GKS GieKSa Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice
06.11.2018, godz. 15:00, Boya Żeleńskiego 96C

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 4
Gwiazda Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
06.11.2018, godz. 15:15, ul. Czarnoleśna 12

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [10-12.11.2018]
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ KADRY ŚLĄSKA
ROZPISKA MECZÓW [10-14.11.2018]
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [04-05.11.2018]
PIERWSZOLIGOWE DERBY W JUNIORSKIM WYDANIU