[ ŁADOWANIE STRONY ]
AWANS DRUŻYNY Z ROCZNIKA 2007 DO TURNIEJU FINAŁOWEGO O PUCHAR PREZESA ŚLZPN
W NIEDZIELĘ 13 STYCZNIA DWIE DRUŻYNY NASZEJ AKADEMII WYSTĄPIŁY W FAZIE PÓŁFINAŁOWEJ TURNIEJU O PUCHAR PREZESA ŚLĄSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ. ZESPÓŁ Z ROCZNIKA 2007 ZAJĄŁ I MIEJSCE I AWANSOWAŁ DO FAZY FINAŁOWEJ. DRUŻYNA Z ROCZNIKA 2008 UPLASOWAŁA SIĘ NA DRUGIEJ POZYCJI.

Zawodnicy z rocznika 2007 w kategorii Młodzików D2 nie mieli sobie równych. Zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finałowej fazy turnieju odnosząc dwa pewne zwycięstwa nad rywalami.

GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza 5-0

GKS GieKSa Katowice - UKS Orlik Blachownia 10-1

Skład: Mateusz Pruchniewski, Oskar Ludyga, Kacper Wojas, Szymon Kawała, Jakub Kokosiński, Kamil Kołacz, Paweł Oględziński, Dawid Pięta, Dawid Nos

Drużyna z rocznika 2008 zanotowała w turnieju jedno zwycięsto oraz jedną porażkę. Po wygranym pierwszym spotkaniu z zespołem z Częstochowy, przyszedł czas na wyrównany mecz z MUKP Dąbrowa Górnicza. Nasz zespół w pierwszej połowie przegrywał już 0-2, jednak bramka w samej końcówce I połowy dała nadzieję na korzystny rezultat. W drugiej połowie mimo licznych ataków i strzałów na bramkę przeciwników, nie udało zdobyć się już gola i spotkanie zakończyło się porażką dla naszej drużyny.

GKS GieKSa Katowice - KS Skra Częstochowa 5-2

GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza 1-2

Skład: Wiktor Kotucha, Oliwier Mielcarek, Filip Drobot, Kamil Dzikowski, Wiktor Jarosz, Kacper Olsza, Piotr Pietruszka, Wiktor Pyrek, Tomasz Zawada