[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW [13-17.04.2019]
PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 13.04 - 17.04

Makroregionalna Liga Juniorów U-19
MKS Kluczbork - GKS GieKSa Katowice
14.04.2019, godz. 12:00, ul. Sportowa 7

GKS GieKSa Katowice - KS Falubaz Zielona Góra
17.04.2019, godz. 16:00, Kolejarz

A Klasa
GKS GieKSa Katowice - UKS Szopienice
14.04.2019, godz. 11:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - MKS Zaborze
14.04.2019, godz. 11:00, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Ruch Chorzów SA - GKS GieKSa Katowice
13.04.2019, godz. 11:00, ul. Filarowa

GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec
17.04.2019, godz. 13:30, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
Gwaizda Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
13.04.2019, godz. 12:00, ul. Czarnoleśna 12

I Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
BTS Rekord Bielsko-Biała - GKS GieKSa Katowice
14.04.2019, godz. 11:00, ul. Startowa 13

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - KS Górnik Jaworzno
14.04.2019, godz. 16:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
KS Siódemka Tychy - GKS GieKSa Katowice
14.04.2019, godz. 9:00, ul. Edukacji 7

UKS Ruch Radzionków - GKS GieKSa Katowice
17.04.2019, godz. 14:30, ul. Knosały 13

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C2
KKS Czarni Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
14.04.2019, godz. 17:00, ul. Mireckiego 31

V Liga Katowicka Trampkarzy C2
GKS GieKSa Katowice - Wawel Wirek Ruda Śląska
13.04.2019, godz. 13:00, Rapid

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec
13.04.2019, godz. 9:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - APN Knurów
14.04.2019, godz. 18:15, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - Skra Częstochowa
17.04.2019, godz. 11:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików D2
LKS Unia Kosztowy - GKS GieKSa Katowice
13.04.2019, godz. 13:00, ul. Paderewskiego 4

VI Liga Katowicka Młodzików D2
GKS GieKSa Katowice - UKS Sprint Katowice
14.04.2019, godz. 17:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

III Liga Wojewódzka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza
15.04.2019, godz. 16:30, Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików E1
LKS Pogoń Imielin - GKS GieKSa Katowice
15.04.2019, godz. 18:30, ul. Hallera 37A

VI Liga Katowicka Orlików E1
MKS Śląsk Świętochłowice - GKS GieKSa Katowice
15.04.2019, godz. 16:30, ul. Bytomska 40

VIII Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - LKS Pogoń Imielin
15.04.2019, godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 2
GKS GieKSa Katowice - APN Siemianowice Śląskie
16.04.2019, godz. 17:00, Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 3
GKS GieKSa Katowice - Gwiazda Ruda Śląska
16.04.2019, godz. 16:00, ul. Boya Żeleńskiego 96C

IV Liga Katowicka Orlików E2 gr. 4
BKS Sparta Katowice - GKS GieKSa Katowice
16.04.2019, godz. 17:00, Rapid

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [15-16.06.2019]
IV IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW
ROZPISKA MECZÓW [15-19.06.2019]
POWOŁANIA NA LETNIĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW
LETNIE OBOZY TRENINGOWE 2019