[ ŁADOWANIE STRONY ]
NABÓR

Dlaczego warto wybrać Akademię Piłkarską "Młoda GieKSa"?

Ponieważ jako jedyny Klub w Katowicach pracujemy z dziećmi i młodzieżą w pełnym cyklu szkoleniowym od skrzata U6 do juniora starszego U19. 

W okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym zajęcia odbywają się w godzinach późno popołudniowych , co znacznie ułatwia rodzicom dowiezienie swoich pociech na zajęcia. W momencie gdy trening  staje się czymś więcej niż tylko zabawą zaczynamy szkolić młodzież w systemie klas sportowych w Gimnazjum nr 1 i Liceum Mistrzostwa Sportowego w Katowicach. Ilość chętnych zawodników pozwala nam prognozować, że w niedalekiej przyszłości będziemy prowadzić szkolenie dwutorowo – w klasach sportowych już od 10 roku życia i poza klasą sportową w cyklu popołudniowym.

Nasi podopieczni są podzieleni na grupy pod względem predyspozycji i aktualnych umiejętności dzięki czemu chłopcy ćwiczą z rówieśnikami na swoim poziomie. Sytuacja taka nie stresuje i nie frustruje dzieci, a wszyscy młodzi piłkarze Naszej Akademii mają poprzeczkę zawieszoną na odpowiednim poziomie.

Jeżeli powyższe argumenty Was nie przekonały pamiętajcie, że mamy dostęp do najlepszej bazy treningowej w Katowicach. Z naszymi zawodnikami pracują wykwalifikowani trenerzy na czele z Markiem Oględzińskim i Michałem Chmielowskim, którzy posiadają I Klasę Trenerską.

Jak do Nas dołączyć?

Istnieje możliwość dołączenia do wszystkich grup szkoleniowych. W kwestii treningów naborowych należy konaktować się bezpośrednio z biurem Akademii (nr tel.: 725-250-897).