[ ŁADOWANIE STRONY ]
PRZEDPOLE GIEKSY

PRZEDPOLE GieKSy

Przedpole GieKSy to projekt, który ma na celu stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla bramkarza.

Skierowany jest dla wszystkich bramkarzy, chcących w profesjonalny sposób poddać się procesowi szkolenia. Celem projektu jest kształtowanie zawodników na potrzeby klubu GKS „GieKSa” Katowice S.A. oraz innych profesjonalnych i amatorskich klubów.

Z naszym projektem pragniemy dotrzeć do wszystkich bramkarzy w naszym regionie, pragnących podnosić swoje sportowe umiejętności. Służą temu między innymi metody treningowe "SALI", które pomagają bramkarzom w rozwoju, niezależnie od ich wieku i stopnia zaawansowania. Proces szkolenia metodami "SALI" odbywa się w ściśle określony sposób poprzez metodyczne implementowanie w treningu zagadnień z zakresu techniki i taktyki gry bramkarza.

Dla nas trening bramkarski to pasja i misja, którą pragniemy dzielić się z naszymi podopiecznymi.
Na zajęciach, oprócz nauki elementów gry bramkarskiej, staramy się także zaszczepić w naszych podopiecznych pozytywne wartości takie jak optymizm, szacunek, systematyczność i uczciwość. Pragniemy zbudować poczucie własnej wartości i przekonanie że nie ma rzeczy nie możliwych, a cierpliwość i systematyczna praca przynoszą znakomite efekty. Każdego zawodnika traktujemy podmiotowo i dokładamy wszelkich starań, aby wyciągnąć z niego jego maksymalny potencjał.