[ ŁADOWANIE STRONY ]
KLUBY PARTNERSKIE

 

MK Górnik Katowice

Klub piłkarski z Katowic, który  powstał w 1977 roku z połączenia Górnika Murcki założonego w 1921 roku i Górnika Kostuchna założonego w 1924 roku. W latach 1985−2004 (z przerwą w sezonie 1998/99) klub występował w III lidze, od roku 2004 klub grał w IV lidze. Górnik obecnie gra w lidze okręgowej grupa I Katowice.

UKS Victoria Katowice

4 marca 2013 roku, odbyło się spotkanie na którym została podjęta decyzja o założeniu klubu sportowego o nazwie Uczniowski Klub Sportowy Victoria Katowice, podczas spotkania ustalono, iż wiodącą sekcją będzie sekcja piłkarska, został również zatwierdzony Statut klubu i przyjęto barwy czarno-czerwone. W czerwcu 2013 roku, rozpoczęły się pierwsze treningi z udziałem dzieci z roczników 2008/09, we wrześniu 2013 roku swoje treningi rozpoczęły dzieci z roczników 2006/07. W kwietniu 2014 roku, została podjęta decyzja o rozpoczęciu naboru dzieci z roczników 2004/05 i 2010. Obecnie w klubie trenuje 64 dzieci w wieku od 4. do 10. lat. Drużyna seniorów zadebiutowała w rozgrywkach Klasy B w sezonie 2014/15.

 

KS Sparta Katowice

Klub powstał w 1924 roku jako Ligocianka Katowice (KS Budowlani). W 1964 roku połączył się z KS Spartą i przyjął jego nazwę. Obecnie drużyna seniorów występuje w katowickiej lidze okręgowej, a drużyna rezerw w katowickiej B-klasie. W naszej szkółce piłkarskiej szkolimy chłopców i dziewczynki zroczników 2006, 2007, 2008, 2009 a w najmłodszej grupie tzw. piłkarskim przedszkolu swoją przygodę z piłką rozpoczynają już dzieci w wieku 3. i 4. lat!

 

WAP "Młodzi Przebojem" Wolbrom

Akademia powstała 23 listopada 2011 roku. W 2012 r. Wolbromska Akademia Piłkarska „Młodzi przebojem” znalazła się w gronie zwycięskich szkółek projektu - "Szkółki Piłkarskie NIVEA". 

 

 

UKS Bonito Murcki Katowice

Początki klubu to czerwiec 2012 roku. Na boisku w murckowskim parku organizowane były zajęcia piłki nożnej dla wszystkich chętnych z dzielnicy Murcki.We wrześniu 2012 roku zawiązała się grupa inicjatywna, na czele której stanęli Marek Ziomek i Janusz Żaczek, która powołała do życia Uczniowski Klub Sportowy Bonito Murcki. W sierpniu 2015 r. klub podpisał umowę transferową z UKS MK Górnik Katowice. Obecnie w zajęciach bierze udział około 60 chłopców, którzy trenują w trzech grupach wiekowych.


Akademia Piłki Nożnej Katowice

Klub powstał w lipcu 2013 roku w katowickich dzielnicach Piotrowice i Ligota. Reaktywowano dawne boisko Kolejarza przy ul. Asnyka i to właśnie tam odbywają się wszystkie treningi. APN prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 


Śląskie Towarzystwo Sportowe Katowice

 

 

RED BOX Piłkarska Akademia Katowice

Akademia swoją działalność zapoczątkowała w 2014 roku, treningami na obiektach Gimnazjum nr 19 w Katowicach Ochojcu. Po ciężkich początkach, dziś prowadzi ona zajęcia w kilku rocznikach, zrzeszając dzieci nie tylko z Katowic, ale i z innych miast Aglomeracji Śląskiej. Jedno przez lata się nie zmieniło - głównym celem RED BOXu w dalszym ciągu jest edukacja poprzez sport kolejnych pokoleń. Poza oczywistą nauką poszczególnych elementów piłkarskiego rzemiosła, trenerzy nie mniejszy nacisk kładą na rozwój różnych cech charakteru, co jest niezbędne do płynnego przejścia z wieku dziecięcego w dorosłość.

Miejski Klub Sportowy Mysłowice

Klub MKS Mysłowice to wynik połączenia dwóch mysłowickich klubów „Górnik 09” Mysłowice oraz  „Górnik” Wesoła. Jest kontynuacją wieloletnich tradycji piłkarskich z Mysłowic, a zarazem to nowa jakość w szkoleniu dzieci i młodzieży, mająca na celu dać jak najlepsze możliwości rozwoju, dla młodych adeptów piłki nożnej. 

 

 

Śląska Akademia Futbolu

Śląska Akademia Futbolu rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Szkoli dziewczyny, które chcą grać w piłkę nożną, futsal oraz piłkę plażową. Siedziba Akademii znajduje się w dzielnicy Katowice Załęże. 

 

LKS Woszczyce

Ludowy Zespół Sportowy Woszczyce został założony w 1956 roku. Sekcja piłki nożnej powstała w 1963 roku. Od tego czasu piłkarze biorą udział w rozgrywkach w ramach Związku Piłki Nożnej w podokręgu Tychy.

MKS Lędziny

Początki klubu datowane są na lata dwudzieste, kiedy trzej zapaleńcy: Karol Ficek, Wilhelm Hachuła i Alojzy Jarosz założyli drużynę piłki nożnej. W 1932 roku miejscowi bezrobotni wybudowali boisko sportowe na tzw. Saharze. Rok później powstał Piłkarski Klub Sportowy Piast Lędziny. Od 1997 roku klub nosi nazwę MKS Lędziny. Obecnie MKS jest klubem jednosekcyjnym, o specjalności piłka nożna, zarejestrowanym w Śląskim Okręgu Piłki Nożnej.