TRENERZY

Adrian Napierała
trener rocznika 1999/2000 (grupa I)
nr tel. 668-283-012

 

Damian Chojka
trener rocznika 1999/2000 (grupa I) i 2007 (grupa SMS)
nr tel. 516-302-486 

 

Tomasz Owczarek
trener rocznik 1999/2000 (grupa II)

 

Mateusz Jurasz
trener rocznika 1999/2000 (grupa II) i 2003
nr tel. 724-099-939

 

Michał Chmielowski
trener rocznika 2000 i 2001
nr tel. 603-553-041

 

Adam Filipiak
trener rocznika 2001
nr tel. 694-237-462

 

Marek Szymiński
trener rocznika 2002 i 2003
nr tel. 604-937-229

 

Kamil Androsiuk
trener rocznika 2004 i 2010 (grupa czarna)
nr tel. 726-106-477

 

Bartosz Kubisa
trener rocznika 2004

 

Tomasz Kąkol
trenr rocznika 2005
nr tel. 604-621-534

 

Damian Chomiuk
trener rocznika 2005/2006 (grupa popołudniowa) i 2009 (grupa 1)
nr tel. 883-921-006

 

Łukasz Bagsik
trener rocznika 2005/2006 (grupa popołudniowa) i 2006 (grupa SMS)
nr tel. 692-729-252

 

Aleksander Adamus
trener rocznika 2006 (grupa SMS)
nr tel. 783-828-622

Arkadiusz Bywalec
trener rocznika 2007 (grupa popołudniowa)
nr tel. 664-425-299

 

Andrzej Grajek
trener rocznika 2008 (Filia Południe)
nr tel. 507-199-363

 

Grzegorz Zurek
trener rocznika 2008 (Filia Południe)
nr tel. 792-811-190

 

 

Henryk Kaleta
trener rocznika 2009 i 2010 (Filia Południe)
nr tel. 605-337-030

 

 

Tomasz Wieczorek
trener rocznika 2007 (grupa SMS) i 2008 (grupa 1)
nr tel. 519 417 955

 

 

Artur Filipiak
trener rocznika 2008 (grupa 2) i 2011 (grupa czarna)
nr tel. 790 899 720

 

Rafał Gniot
trener rocznika 2009 (grupa 2)
nr tel. 501-964-177

 

Patryk Jas
II trener rocznika 2009 (grupa 1)

 

Karolina Dec
trenerka dziewczynek
nr tel. 792-355-422

 

Angelina Łąckiewicz-Oślizło
trenerka dziewczynek
nr tel. 510-109-086

 

Krzysztof Przybyłowski
trener rocznika 2010 i 2011 (grupa zielona)
nr tel. 510-564-094

 


Robert Nowak
II trener rocznika 2010 i 2011 (grupa zielona)

 

 

Bartłomiej Ziętek
trener rocznika 2010 i 2011 (grupa żółta)
nr tel. 500-151-097

 

Witold Zając
trener przedszkolaków
nr tel. 602-485-275

 

Marek Porębski
trener przedszkolaków na Tysiącleciu
nr tel. 503-719-848

 

Arkadiusz Łażewski
trener bramkarzy
nr tel. 519-162-315


Jacek Gorczyca
trener bramkarzy
nr tel. 725-250-892

 

 

Jakub Larisch
trener bramkarzy

Marcin Oślizło
trener techniki indywidualnej

 

Arkadiusz Kupczak
trener przygotowania motorycznego