[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (07 - 12.09.2019)
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH W DNIACH 07 - 12.09.2019 R.

Klasa A
GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
07.09.2019 r. godz. 17:00 Mysłowice, ul. Gwarków 13

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW
07.09.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MSPN GÓRNIK ZABRZE - GKS GIEKSA KATOWICE
08.09.2019 r. godz. 19:00 Zabrze, Stadion Walki

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
08.09.2019 r. godz. 13:30 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Jnniorów Młodszych B1
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
07.09.2019 r. godz. 9:00 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW
12.09.2019 r. godz. 17:00 Hetman

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - SKS GWAREK ZABRZE
08.09.2019 r. godz. 16:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GIEKSA KATOWICE
07.09.2019 r. godz. 9:30

III Liga Wojewódzka Tramkarzy Starszych C1
SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
11.09.2019 r. godz. 10:00 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

Śląska Liga Trampkarek C1
TS ROW RYBNIK - GKS GIEKSA KATOWICE
07.09.2019 r. godz. 10:00 Rybnik, ul. Za torem

II Liga Wojewódzka Tramkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - SKRA CZĘSTOCHOWA
07.09.2019 r. godz. 16:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Tramkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - JSS SILESIA PIEKARY ŚLĄSKIE
07.09.2019 r. godz. 14:00 Hetman

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
BBTS PODBESKIDZIE - GKS GIEKSA KATOWICE
08.09.2019 r. godz. 11:00

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS GIEKSA KATOWICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC
07.09.2019 r. godz. 9:30 Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - SMS RUDA ŚLĄSKA
07.09.2019 r. godz. 11:15 Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
12.09.2019 r. godz. 15:15 Chorzów, ul. Wolności 139

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA
07.09.2019 r. godz. 9:00 Boya-Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS GIEKSA KATOWICE
12.09.2019 r. godz. 16:30

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE
09.09.2019 r. godz. 17:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
RUCH CHORZÓW SA - GKS GIEKSA KATOWICE
12.09.2019 r. godz. 17:30 Chorzów, ul. Wolności 139

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
09.09.2019 r. godz. 16:45 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - SMS RUDA ŚLĄSKA
12.09.2019 r. Kolejarz

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
UKS SZOPIENICE - GKS GIEKSA KATOWICE
09.09.2019 r. godz. 17:00

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - PKS JÓZEFKA CHORZÓW
12.09.2019 r. Boya-Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
UKS KUŹNICA KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE
10.09.2019 r. godz. 17:00

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - JASTRZĄB BIELSZOWICE
10.09.2019 r. godz. 17:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 3 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - LKS ORZEŁ MOKRE
10.09.2019 r. godz. 17:00 Hetman

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
10.09.2019 r. godz. 17:00

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (21 - 22.09.2019)
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (16 - 19.09.2019)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21 - 26.09.2019)
SIATKARSKI TURNIEJ KADETÓW W MIKOŁOWIE
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (14 - 15.09.2019)