[ ŁADOWANIE STRONY ]
TRZECIE MIEJSCE W PÓŁFINALE MMP
MŁODZICZKI GKS-U KATOWICE KOŃCZĄ TEGOROCZNE MISTRZOSTWA POLSKI NA FAZIE PÓŁFINAŁÓW. NASZYM DZIEWCZYNOM NALEŻĄ SIĘ OGROMNE BRAWA ZA WOLĘ WALKI, CHARAKTER I WIELKIE SERCE, KTÓRE ZOSTAWIŁY NA BOISKU.

Piłkarki „Młodej GieKSy” zajęły 3. miejsce w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski do lat 13, który został rozegrany w sobotę na katowickim „Rapidzie”. Wyniki meczów drużyny Trenera Sebastiana Kawulki:

GKS Katowice 0:0 Unia Opole

UKKS Katowice 1:0 GKS Katowice

GKS Katowice 4:2 Ślęza Wrocław

Do awansu do turnieju finałowego zabrakło dosłownie "milimetrów". Zdobyliśmy tyle samo punktów, co druga ekipa w tabeli. Jednak w meczu bezpośrednim okazaliśmy się słabsi o jedną bramkę. Mimo lepszego bilansu bramek, nie zagramy w finałach.

Chciałem podziękować dziewczynom za postawę. Walczyły do samego końca, do ostatniej piłki. Pokazały, że warto z nimi pracować. W przyszłości będziemy mieli z tej ekipy jeszcze sporo pociechy. One przecież dopiero zaczynają przygodę z futbolem – podsumował Trener Sebastian Kawulka.

Dziękujemy także rodzicom, którzy gorąco dopingowali nasze piłkarki. Brawo! Młodziczki nie kończą jeszcze sezonu 2021/22. Przed nimi nadal kilka ligowych spotkań w lidze D1, gdzie rywalizują z chłopakami. Trzymajmy kciuki za kolejne zwycięstwa, kolejne bramki. Zapraszamy na stadiony.

Skład: Marzec, Bobakowska - Wojcieszak, Sokołowicz, Golemiec, Thamm, Brusik, Szymczyk, Pańtak, Rak, Dekarz, Sikorska, Korfanty, Wróbel, Mariańczyk, Drynda, Holewa. Trener Sebastian Kawulka.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWSTAJE ŻEŃSKI ZESPÓŁ GKS II KATOWICE
ZAKOŃCZENIE SEZONU HOKEJOWEGO
ZWYCIĘSTWO MŁODZICZEK W OSTATNIEJ KOLEJCE
RELACJA Z GALI MŁODE BUKI 2022
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U15