[ ŁADOWANIE STRONY ]
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - STAL
PRZED NAMI MECZ 31. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI, W KTÓRYM GKS KATOWICE PODEJMIE PRZY BUKOWEJ STAL RZESZÓW. PRZYPOMINANY, ŻE ZAWODNICY AKADEMII MŁODA GIEKSA MOGĄ ODEBRAĆ BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA TO SPOTKANIE!

Mecz GKS Katowice – Stal Rzeszów odbędzie się w sobotę 4 maja, o godz. 20.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A w Katowicach. Serdecznie zapraszamy wszystkich trenerów, rodziców i zawodników do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Przypominamy, że decyzją GKS GieKSa Katowice S.A. i Fundacji „Sportowe Katowice”, każdy zawodnik akademii wraz z opiekunem ma możliwość bezpłatnego wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice.

Aby otrzymać bilet, należy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.fojkis@gkskatowice.eu. W tytule maila należy wpisać „Bilet na mecz GKS Katowice”, a w treści podać dane zawodnika oraz opiekuna (imię, nazwisko oraz numer pesel). Wejściówki będą nabijane na sektor 2 trybuny głównej. Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00).

Ponadto informujemy, że zawodnicy z rocznika 2014 i starsi, którzy chcą podawać piłki w meczu GKS Katowice - Stal Rzeszów proszeni są o informację SMS do Pana Artura Ficnera (+48 501 788 900) najpóźniej do piątku (03.05.2024). Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszego kontaktu!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW 2024
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU CHŁOPCÓW
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (25.05-28.05.2024)
GIEKSTRAKLASA. FETA POD SPODKIEM
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.05-29.05.2024)