[ ŁADOWANIE STRONY ]
FIZJO FACTORY NOWYM PARTNEREM FUNDACJI
FIZJO FACTORY – NOWY PARTNER MEDYCZNY FUNDACJI SPORTOWE KATOWICE – ZAPRASZA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW DO KORZYSTANIA Z USŁUG NOWOCZESNEJ REHABILITACJI SPORTOWEJ I ORTOPEDYCZNEJ

Ośrodek rehabilitacji Fizjo Factory to przede wszystkim profesjonalne usługi w zakresie opieki ortopedycznej, neurologicznej, pulmonologicznej i kardiologicznej. Siedziba naszego nowego partnera medycznego mieści się w Chorzowie Batorym, na terenie obiektu sportowego „Hala MORiS” przy ul. Granicznej 92. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, salce do treningu funkcjonalnego oraz stale pogłębianej wiedzy Fizjo Facotry zapewnia kompleksową opiekę rehabilitacyjną. Głównym celem Fizjo Factory jest zapewnienie indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Dlatego nasz nowy partner związany jest z wieloma wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie: ortopedii, neurologii, pulmonologii, rehabilitacji medycznej oraz kardiologii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Akademii „Młoda GieKSa” Fizjo Factory oferuje 10% rabatu od regularnych cen zabiegów przedstawionych w cenniku na stronie internetowej https://ffchorzow.pl/cennik/ oraz dostępnych w siedzibie centrum rehabilitacyjnego.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (29.09-05.10.2023)
ZŁOTA GIEKSA Z PUCHAREM POLSKI!
POWOŁANIE DO REPREZENTACJI POLSKI U15 KOBIET
WRZEŚNIOWY TRENING PRZEDPOLA GIEKSY NA BUKOWEJ
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (23.09-26.09.2023)