[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (20.04-25.04.2024)
PRZED NAMI KOLEJNA DAWKA PIŁKARSKICH EMOCJI ZWIĄZANYCH Z MECZAMI LIGOWYMI. SPOTKANIA NA POZIOMIE CENTRALNYM ROZEGRAJĄ NASZE ZESPOŁY WYSTĘPUJĄCE W CLJU16 I LIDZE MAKROREGIONALNEJ. O PUNKTY POWALCZĄ RÓWNIEŻ REZERWY, JUNIORZY I TRAMPKARZE. MŁODZICZKI ZACZNĄ W NIEDZIELĘ RYWALIZACJĘ O MISTRZOSTWO POLSKI.

Centralna Liga Juniorek U-16

GKS KATOWICE (DZ) – ŚLĄSK WROCŁAW

20.04.2024 r. godz. 17:30, Kolejarz

Klasa Okręgowa

GKS KATOWICE – UNIA KOSZTOWY

20.04.2024 r. godz. 15:00, Kolejarz

IV Liga Kobiet

RIO PIELGRZYMOWICE – GKS II KATOWICE (DZ)

21.04.2024 r. godz. 17:00, Powstańców 6, Pielgrzymowice

Liga Makroregionalna U-19

GKS KATOWICE – LECHIA ZIELONA GÓRA

20.04.2024 r. godz. 12:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

AKADEMIA 2012 JAWORZNO – GKS KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 11:30, Krakowska 8, Jaworzno

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – SKS GWAREK ZABRZE

20.04.2024 r. godz. 10:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

UNIA KOSZTOWY – GKS KATOWICE

21.04.2024 r. godz. 15:00, Paderewskiego 4, Kosztowy

Śląska Liga Juniorek Młodszych B2

GKS KATOWICE (DZ) – KKS CZARNI SOSNOWIEC

23.04.2024 r. godz. 18:15, Kolejarz

Śląska Liga Juniorek Młodszych B2

KKS GÓRNIK ZABRZE – GKS KATOWICE (DZ)

24.04.2024 r. godz. 18:00, Dorotki 1, Zabrze

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 9:00, ul. Wolności 139, Chorzów

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

PODBESKIDZIE B-B – GKS KATOWICE

21.04.2024 r. godz. 11:30, ul. Jaworzańska 120, Bielsko-Biała

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – GKS KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 18:00, Harcerska 2, Chorzów

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE – ŚLĄSKA AKADEMIA PIŁKARSKA

24.04.2024 r. godz. 17:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – PIAST GLIWICE

21.04.2024 r. godz. 10:00, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

SKRA CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 9:30, Loretańska 20, Częstochowa

MMP U-13

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZICZEK U-13 (DZ)

21.04.2024 r. godz. 10:00, ul. 11 Listopada 16, Katowice

I Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

20.04.2024 r. godz. 18:00, Rapid

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GKS KATOWICE – RUCH CHORZÓW

20.04.2024 r. godz. 14:30, Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

WARTA ZAWIERCIE – GKS KATOWICE

24.04.2024 r. godz. 16:00, Moniuszki 10, Zawiercie

V Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2

KLUB SERDUSZKO GIEKSY – ORLIK RUDA ŚLĄSKA

21.04.2024 r. godz. 15:00, Kolejarz

VI Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2

KLUB SERDUSZKO GIEKSY II – LECHIA MYSŁOWICE

21.04.2024 r. godz. 17:00, Kolejarz

VI Liga Okręgowa Młodzików Młodszych D2

GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA – GKS KATOWICE (DZ)

20.04.2024 r. godz. 9:00, Kłodnicka 54, Ruda Śląska

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

AKADEMIA 2012 JAWORZNO – GKS KATOWICE

22.04.2024 r. godz. 16:00, ul. Ławczana 12, Jaworzno

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE – JÓZEFKA CHORZÓW

25.04.2024 r. godz. 16:00, Kolejarz

IV Kategoria Orlików Młodszych E2

STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – GKS KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 16:00, Harcerska 2, Chorzów

IV Kategoria Orlików Młodszych E2

MKS GÓRNIK WESOŁA – KLUB SERDUSZKO GIEKSY

23.04.2024 r. godz. 16:00, Sportowa 2, Mysłowice

Śląska Liga Orliczek

TURNIEJ ORLICZEK (DZ) - KATOWICE

20.04.2024 r. godz. 9:00, Hetman

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW 2024
POWOŁANIA DO KADRY PODOKRĘGU CHŁOPCÓW
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (25.05-28.05.2024)
GIEKSTRAKLASA. FETA POD SPODKIEM
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.05-29.05.2024)