[ ŁADOWANIE STRONY ]
KIBICUJ GIEKSIE W MECZU Z RAKOWEM CZĘSTOCHOWA ORAZ PODCZAS CAŁEJ WIOSNY
KAŻDY ZAWODNIK AKADEMII PIŁKARSKIEJ MŁODA GIEKSA MA MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA POJEDYNCZEJ WEJŚCIÓWKI NA MECZE GKS-U KATOWICE ORAZ KARNETU NA CAŁĄ RUNDĘ WIOSENNĄ.

W Sobotę 09.03 o godzinie 18:00 odbędzie się mecz GKS Katowice - Raków częstochowa

 

Wejściówki na mecz z Rakowem Częstochowa

Aby wejść na stadion i obejrzeć to wydarzenie należy do czwartku 7 marca do godziny 14:00 wysłać wiadomość na e-mail: marcin.cudnowski@gkskatowice.eu Podając imię, nazwisko oraz numer pesel dziecka i opiekuna.

Wejścia dla zawodników Akademii oraz ich opiekunów są wyznaczone na Sektor 1. Dla starszych zawodników Akademii istnieje również możliwość wejścia na BLASZOK.

 

Karnety na rundę wiosenną

Każdy zawodnik Akademii, który na wiosnę chce kibicować GieKSie, ma również możliwość odebrania karnetu na rundę wiosenną. 

Do czwartku 7 marca do godziny 14:00 należy zgłosić chęć pozyskania karnetu na maila: marcin.cudnowski@gkskatowice.eu  W tytule maila należy wpisać: Karnet na rundę wiosenną, w treści natomiast podać imię, nazwisko oraz numer pesel. Osoby do 13 roku życia (rocznik 2006 i młodsi) na mecze wchodzą wyłącznie z opiekunem. W tym przypadku potrzebne jest zgłoszenia zawodnika oraz jednego opiekuna. 

Uwaga! Karnety oraz wejściówki będą obowiązywać na kartach kibica. Osoby, które nie posiadają karty kibica, zostanie im taka wyrobiona, która będzie do odbioru przed meczem GieKSy w przyczepie przed stadionem. Koszt wyrobienia karty kibica 5 zł - płatne przy odbiorze. 

 

Wyprowadzanie zawodników

Podczas meczu z Rakowem Częstochowa zawodnicy Akademii mają możliwość wyprowadzania piłkarzy. Chętni proszeni o zgłaszanie się na maila: marcin.cudnowski@gkskatowice.eu W tytule: Wyprowadzanie zawodnikó. W teści wiadomości należy standardowo podać imię, nazwisko oraz numer pesel dziecka i opiekuna. W przypadku większej ilości chętnych będzie decydować kolejność zgłoszeń. 

 

 

 

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
KOMUNIKAT W SPRAWIE BILETÓW NA MISTRZOSTWA ŚWIATA U20
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [20-21.05.2019]
PABLOSPORT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''
KIBICUJ PODCZAS MISTRZOSTW ŚWIATA U20
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [18-19.05.2019]