[ ŁADOWANIE STRONY ]
TORKAT CUP 2019
PIERWSZA EDYCJA TURNIEJU HOKEJOWEGO TORKAT CUP!

W dniach 13.04 - 14.04 na lodowisku Spodek w Katowicach odbędzie sie pierwsza edycja turnieju Torkat CUP. 

Turniej został podzielony na trzy kategorie wiekowe. W sobotę 13.04 rywalizacia będzie toczyć się dla drużyn z roczników 2009/2010 oraz 2011 i młodsi. Mecze będą rozgrywane równolegle na dwóch tercjach lodowiska. W niedzielę 14.04 mierzyć się będą zespoły złożone z zawodników z rocznika 2007 i młodsi. 

W turnieju wystąpią takie drużyny jak:

  • UKS Zagłębie Sosnowiec
  • WTH Wrocław
  • TMH Polonia Bytom
  • RTH Ruda Śląska
  • KH GKS Katowice

Harmonogram rozgrywek:

Sobota 13.04 - HARMONOGRAM

Niedziela 14.04 - HARMONOGRAM

REGULAMIN

 

Pragniemy przedstawić Państu partnerów tego wydarzenia, którym bardzo dziękujemy za wsparcie. Cieszymy się, że firmy darzą nas zaufaniem i liczymy na owocną współpracę zarówno w zakresie najbliżej imprezy jak i dalszych działań Akademii. Partnerami turnieju Torkat CUP są:

Urząd Miasta Katowice - UM Katowice wspiera finansowo Torkat CUP w zakresie organizacji turnieju.

Tommed - wielospecjalistyczny ośrodek medyczny o najwyższych europejskich standardach, z ponad 20 letnim doświadczeniem w trosce o zdrowie mieszkańców Katowic i Śląska. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwija się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów i wyróżnień.

Orzapak - Firma zajmuję się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą kebabów, restauracji, pizzerii, lokali gastronomicznych, domów weselnych, hoteli, zakładów mięsnych, sklepów, zakładów produkcyjnych oraz instytucji państwowych. Uwzględniając potrzeby Klientów, firma oferuje szeroki asortyment opakowań jednorazowych, środków higienicznych, środków czystości oraz asortymentu do pakowania różnych rzeczy.

Wocławek - piekarnia i cukiernia z siedzibą w Katowicach, przy ulicy 1 Maja 104.

Domino's Pizza - amerykańska sieć pizzerii działająca na rynku międzynarodowym. Pierwsza w Polsce pizzeria Domino's została otworzona 28 lutego 2011 roku w Warszawie. Codziennie zapraszamy na pyszną pizzę ze świeżych składników najwyższej jakości. W Katowicach znajdują sie dwie pizzerie Domino's, przy ulicy Piotrowickiej 100 oraz Szewskiej 11.

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [15-16.06.2019]
IV IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW
ROZPISKA MECZÓW [15-19.06.2019]
POWOŁANIA NA LETNIĄ AKADEMIĘ MŁODYCH ORŁÓW
LETNIE OBOZY TRENINGOWE 2019