[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19 - 22.10.2019)

Klasa A
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
19.10.2019 r. godz. 11:00 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE
20.10.2019 r. godz. 12:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
POLONIA BYTOM - GKS GIEKSA KATOWICE
20.10.2019 r. godz. 11:00

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GIEKSA KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
19.10.2019 r. godz. 11:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
19.10.2019 r. godz. 12:00 Chorzów, ul. Pokoju 6

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW
20.10.2019 r. godz. 17:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS GIEKSA KATOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY
19.10.2019 r. godz. 9:30 Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - BBTS PODBESKIDZIE
21.10.2019 r. godz. 9:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS GIEKSA KATOWICE - POLONIA BYTOM
19.10.2019 r. godz. 16:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS GIEKSA KATOWICE - ŻYWIECKA APN
21.10.2019 r. godz. 12:30 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE
20.10.2019 r. godz. 9:00

Śląska Liga Młodziczek D1
GKS GIEKSA KATOWICE - UKKS KATOWICE godz. 16:30
GKS GIEKSA KATOWICE - UKKS KATOWICE godz. 17:30
20.10.2019 r. Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
20.10.2019 r. godz. 13:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS GIEKSA KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
19.10.2019 r. godz. 13:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
21.10.2019 r. godz. 15:30 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
21.10.2019 r. godz. 15:30 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

VI Liga Katowicka Orlików Starszych E1
PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
20.10.2019 r. godz. 15:00 Chorzów, ul. Pokoju 6

Śląska Liga Orliczek E1
GKS GIEKSA KATOWICE - KKP MIKOŁÓW godz. 10:00
GKS GIEKSA KATOWICE - UKKS KATOWICE godz. 11:15
GKS GIEKSA KATOWICE - KKS POLONIA TYCHY godz. 12:05
19.10.2019 r. Kolejarz

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
GKS GIEKSA KATOWICE - SPARTA KATOWICE
22.10.2019 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA - GKS GIEKSA KATOWICE
22.10.2019 r. godz. 15:00 Ruda Śląska, ul. Katowicka 1

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 3 E2
APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE - GKS GIEKSA KATOWICE
22.10.2019 r. godz. 15:00

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
UKS RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE
22.10.2019 r. godz. 16:00 Chorzów, ul. Wolności 139

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (16-18.11.2019)
HARMONOGRAM ZDJĘĆ ZAWODNIKÓW ''MŁODEJ GIEKSY''
POWOŁANIA ŚZPN NA BADANIA MOTORYCZNE
HARMONOGRAM TRENINGÓW HOKEISTÓW 13.11 - 22.11
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (8 - 11.11.2019)