[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM TRENINGÓW - ZIMA 2019/2020
PONIŻEJ PREZENTUJEMY STAŁE TERMINY TRENINGÓW NA OKRES ZIMOWY

Grupa dziewcząt (rocznik 2009-2011) - trenerka Karolina Dec (nr tel. 792-355-422)
Poniedziałek - 18:00 - 19:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Wtorek - 18:00 - 19:30 - sala SMS, ul. Techników 7
Czwartek - 16:30 - 17:50 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Grupa dziewcząt (rocznik 2005-2007) - trenerka Angelina Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Poniedziałek - 19:30 - 21:00 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Środa - 18:00 - 19:30 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Czwartek - 16:30 - 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Rocznik 2006 grupa popołudniowa – trener Łukasz Bagsik (nr tel. 692-729-252)
Poniedziałek - 18:00 - 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Środa - 18:00 - 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek - 18:15 - 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2010 grupa czarna – trener Łukasz Bagsik (nr tel. 692-729-252)
Poniedziałek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Środa - 16:00 – 17:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Piątek - 16:40 – 18:10 - sala SMS, ul. Techników 7

Rocznik 2010 grupa zielona – trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Poniedziałek - 18:15 – 19:45 - sala SMS, ul. Techników 7
Czwartek - 16:00 – 17:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Piątek - 16:30 - 17:45 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Rocznik 2011 grupa czarna – trener Kamil Androsiuk (nr tel. 726-106-477)
Poniedziałek - 17:00 – 18:30 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Czwartek - 16:00 – 17:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Piątek - 16:30 – 18:00 - mała hala „Spodek”, aleja Korfantego 35F

Rocznik 2011 grupa zielona – trener Robert Nowak (nr tel. 537-453-278)
Poniedziałek - 18:30 – 20:00 - mała hala „Spodek”, aleja Korfantego 35F
Czwartek - 18:00 – 19:30 - sala SMS, ul. Techników 7
Piątek - 18:00 – 19:20 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Rocznik 2012 grupa czarna – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek - 16:45 – 18:15 - sala SMS, ul. Techników 7
Środa - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Piątek - 16:30 – 18:00 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F

Rocznik 2012 grupa zielona – trenerka Karolina Dec (nr tel. 792-355-422)
Wtorek - 16:30 – 17:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Czwartek - 17:50 – 19:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Piątek - 16:30 – 18:00 - sala Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Witosa 23

Rocznik 2013 grupa czarna - trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Wtorek - 16:30 - 18:00 - sala Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Witosa 23
Piątek 18:00 - 19:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F

Rocznik 2013 grupa zielona - trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094)
Środa - 17:00 - 18:30 - sala SMS, ul. Techników 7
Piątek 18:00 - 19:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F

Rocznik 2014 grupa czarna - trener Witold Zając (nr tel. 602-485-275)
Wtorek - 16:30 - 17:30 - „Kopalnia Futbolu” ul. Milowicka 1F
Czwartek 16:45 - 18:00 - mała hala „Spodek”, aleja Korfantego 35F

 

Tysiąclecie:

Grupa 2011 - trener Marek Porębski (nr tel. 503-719-848)
Środa - 16:30 - 18:00 - SP 59 w Katowicach, ul. Bolesława Chrobrego 5
Piątek - 15:30 - 17:00 - SP 59 w Katowicach, ul. Bolesława Chrobrego 5

Grupa 2012 i młodsi - trener Marek Porębski (nr tel. 503-719-848)
Poniedziałek - 16:30 - 18:00 - SP 59 w Katowicach, ul. Bolesława Chrobrego 5
Czwartek - 17:00 - 18:30 - SP 59 w Katowicach, ul. Bolesława Chrobrego 5

 

Osiedla Witosa:

Grupa 2012/2013 - trener Tomasz Kąkol (nr tel. 604-621-534)
Poniedziałek - 15:00 - 16:15 - Sala SP 33, os. Witosa
Środa - 15:00  - 16:15 - Sala SP 33, os. Witosa

Grupa 2012/2013 
Poniedziałek - 15:15 - 16:30 - Sala SP 33 (mała sala), os. Witosa

 

Filia Południe:

Rocznik 2008/2009 – trener Damian Gabrysiak (nr tel. 794-399-747)
Poniedziałek - 15:45 - 18:00 - hala Technikum nr 15 Katowice, Boya-Żeleńskiego 96 lub boisko MK Katowice, ul. Boya Żeleńskiego 96C
Wtorek - 17:00 - 18:30 - boisko MK Katowice, ul. Boya Żeleńskiego 96C
Czwartek - 17:30 - 20:00 - hala Technikum nr 15 Katowice, Boya-Żeleńskiego 96

Rocznik 2010 – trener Jakub Kubacki (nr tel. 530-539-727)
Poniedziałek - 17:00 – 18:30 - hala SP 56 Katowice, Spółdzielczości 21
Wtorek - 18:30 – 20:00 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18
Piątek - 15:45 – 17:15 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18

Rocznik 2011 - trener Mateusz Sznapka (nr tel. 668-444-636)
Wtorek - 17:00 - 18:30 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18
Czwartek - 17:00 - 18:30 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18
Piątek - 17:15 - 18:30 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18

Rocznik 2012 - trener Mateusz Sznapka (nr tel. 668-444-636)
Wtorek - 15:45 - 17:00 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18
Czwartek - 15:45 - 17:00 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18
Piątek - 16:00 - 17:15 - SP 27 w Katowicach, ul. Łętowskiego 18

Rocznik 2013 - trener Jakub Kubacki (nr tel. 530-539-727)
Poniedziałek - 15:45 - 17:00 - hala SP 56 Katowice, Spółdzielczości 21
Czwartek - 15:45 - 17:00 - hala SP 56 Katowice, Spółdzielczości 21

Rocznik 2014/15 - trener Roman Loska (nr tel. 505-832-954)
Poniedziałek - 15:45 - 17:00 - hala SP 56 Katowice, Spółdzielczości 21
Czwartek - 15:45 - 17:00 - hala SP 56 Katowice, Spółdzielczości 21

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (16-18.11.2019)
HARMONOGRAM ZDJĘĆ ZAWODNIKÓW ''MŁODEJ GIEKSY''
POWOŁANIA ŚZPN NA BADANIA MOTORYCZNE
HARMONOGRAM TRENINGÓW HOKEISTÓW 13.11 - 22.11
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (8 - 11.11.2019)