[ ŁADOWANIE STRONY ]
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
PRZEDSTAWIAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE, DLA ZAWODNIKÓW WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII ''MŁODA GIEKSA''

Informujemy, że decyzją klubu GKS GieKSa Katowice S.A., w związku z sytuacją pandemiczną oraz ograniczeniami liczby kibiców mogących wejść na wydarzenia sportowe, nie będzie możliwości nabicia karnetów w sezonie 2020/2021, dla zawodników Akademii oraz ich opiekunów.

 

Każdy zawodnik Akademii ma jednak możliwość wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice. 

Przed każdym meczem domowym, należy zgłosić chęć uzyskania wejściówki na dany mecz, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.cudnowski@gkskatowice.eu W tytule maila należy wpisać "Bilet na mecz GKS Katowice", a w treści podać dane zawodnika: imię, nazwisko oraz numer pesel. Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (Jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00)

Zawodnicy do 13 roku życia, wchodzą na stadion z opiekunem, dlatego niezbędne jest przesłanie danych osobowych również opiekuna (imię, nazwisko i numer pesel).

Bilety będą wyłącznie nabijane na karty kibica, dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie aktywnej karty kibica. Osoby, które jej nie posiadają, będą musiały wyrobić ją we własnym zakresie, a zrobić to można w sklepie kibica GKS-u Katowice - "BLASZOK" znajdującego się przy ulicy Świętego Stanisława 8.

Wejściówki będą nabijane na sektor 2.

 

Do zobaczenia na Bukowej!

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIE DO KADRY ŚLĄSKA U12
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)