[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (19-24.09.2020)

Klasa Okręgowa
GKS KATOWICE - BKS SPARTA KATOWICE
20.09.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - SKRA CZĘSTOCHOWA
19.09.2020 r. godz. 17:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MKS CONCORDIA KNURÓW - GKS KATOWICE
20.09.2020 r. godz. 10:00 Knurów, aleja Lipowa 12

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
TS PODBESKIDZIE - GKS KATOWICE
20.09.2020 r. godz. 9:00 ul. Olimpijska 14

Śląska Liga Juniorek U17 B1
BTS REKORD - GKS KATOWICE (DZ)
20.09.2020 r. godz. 16:00 ul. Startowa 13

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
GKS TYCHY - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 12:00 Tychy, ul. Edukacji 7

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2
KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 9:00 Sosnowiec, ul. Mireckiego 31

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 13:00 Częstochowa, ul. Limanowskiego 83

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE
20.09.2020 r. godz. 13:30 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE
23.09.2020 r. godz. 11:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
ŻYWIECKA APN - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 12:30 Żywiec, ul. Matejki 5

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GÓRNIK ZABRZE - GKS KATOWICE
23.09.2020 r. godz. 18:00 Zabrze, ul. Jaskółcza 40

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
AP TEAM GLIWICE - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 12:20 Gliwice, ul. Sikornik 34

VI Liga Katowicka Trampkarzy Młodszych C2
KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
23.09.2020 r. godz. 16:00 Mysłowice, ul. Gwarków 13

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE
20.09.2020 r. godz. 11:00 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
19.09.2020 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE
24.09.2020 r. godz. 17:30 Chorzów, ul. Wolności 139

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - KS LECHIA 06 MYSŁOWICE
20.09.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

Śląska Liga Młodziczek U13 D1
GKS KATOWICE (DZ) - KKS ZABRZE
20.09.2020 r. godz. 13:30 Szopienice

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - GKS KATOWICE
23.09.2020 r. godz. 16:00

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - AKS MIKOŁÓW
23.09.2020 r. godz. 16:00 Hetman

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
RUCH CHORZÓW SA - GKS KATOWICE
19.09.2020 r. godz. 14:00 Chorzów, ul. Wolności 139

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - PKA JÓZEFKA CHORZÓW
19.09.2020 r. godz. 10:45 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA
23.09.2020 r. godz. 15:00 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE
22.09.2020 r. godz. 16:00 Ruda Śląska, ul. Tunkla 12

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS KATOWICE
22.09.2020 r. godz. 16:00

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
24.09.2020 r. godz. 16:15 Hetman

Śląska Liga Orliczek U11 E1
UKKS KATOWICE - GKS KATOWICE (DZ)
UKKS ISD-UJD CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE (DZ)
19.09.2020 r. godz. 10:40 Częstochowa, ul. Limanowskiego 83

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
UKKS KATOWICE - GKS KATOWICE
21.09.2020 r. godz. 16:00 Rapid

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
GKS KATOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY
21.09.2020 r. godz. 16:00 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (23-30.10.2020)
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
RUSZA PROGRAM PLAYMAKERS. UEFA I DISNEY POMOGĄ DZIEWCZYNKOM W POLSCE POKOCHAĆ PIŁKĘ