[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)

Liga Okręgowa
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 15:00 Pszczelnik

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - GKS 1962 JASTRZĘBIE
18.10.2020 r. godz. 11:00 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS KATOWICE - GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
18.10.2020 r. godz. 12:30 Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - GKS PIAST GLIWICE
17.10.2020 r. godz. 11:00 Hetman

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
SKS GWAREK ZABRZE - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 11:30 Zabrze, ul. Bytomska 100

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
BBTS PODBESKIDZIE - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 12:00 Bielsko-Biała, ul. Olimpijska 14

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS PIAST GLIWICE - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 9:00 Rybnik-Kamień

Śląska Liga Trampkarek U-15 C1
TS ROW RYBNIK - GKS KATOWICE (DZ)
17.10.2020 r. godz. 11:00 Rybnik-Kamień

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - POLONIA BYTOM
16.10.2020 r. godz. 18:30 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS PIAST GLIWICE - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 12:30 Rybnik-Kamień

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - KS SKRA CZĘSTOCHOWA
21.10.2020 r. godz. 9:30 Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
17.10.2020 r. godz. 9:00 Boya Żeleńskiego

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
21.10.2020 r. godz. 17:30 Boya Żeleńskiego

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - UKKS KATOWICE
18.10.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
GKS KATOWICE (DZ) - SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI
18.10.2020 r. godz. 17:00 Hetman

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO
17.10.2020 r. godz. 18:00 Kolejarz

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE
17.10.2020 r. godz. 15:00 Hetman

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY
17.10.2020 r. godz. 10:45 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS KATOWICE
17.10.2020 r. godz. 11:00 Pszczelnik

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
21.10.2020 r. godz. 18:15 Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - UKS SZOPIENICE
20.10.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
18.10.2020 r. godz. 9:30 Imielin, ul. Hallera 37A

Śląska Liga Orliczek U-11 E1
TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS KATOWICE
18.10.2020 r. godz. 12:30, 13:15 Świętochłowice, aleja Parkowa 9

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
PKS JÓZEFKA CHORZÓW - GKS KATOWICE
21.10.2020 r. godz. 15:00 Chorzów, ul. Pokoju 6

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 2 E2
GKS KATOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY
19.10.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS KATOWICE
18.10.2020 r. godz. 16:00 Pszczelnik

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 4 E2
GKS KATOWICE - KS ROZWÓJ KATOWICE
21.10.2020 r. godz. 18:15 Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (17-21.10.2020)
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (23-30.10.2020)
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U14 I U13
RUSZA PROGRAM PLAYMAKERS. UEFA I DISNEY POMOGĄ DZIEWCZYNKOM W POLSCE POKOCHAĆ PIŁKĘ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA ZAWODNICZEK U15 I U13