[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (04.09-09.09.2021)
POCZĄTEK WRZEŚNIA OBFITUJE W WIELE CIEKAWYCH MECZÓW Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK NASZEJ AKADEMII. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Centralna Liga Juniorów (U-15)

GKS KATOWICE – MIEDŹ LEGNICA

04.09.2021 r. godz. 15:30, Kolejarz

Klasa Okręgowa

ZAGŁĘBIE II SOSNOWIEC – GKS II KATOWICE

04.09.2021 r. godz. 15:30, ul. Kresowa 1, Sosnowiec

Puchar Polski

GKS II KATOWICE – LGKS 38 PODLESIANKA

08.09.2021 r. godz. 18:15, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

UKS RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE

05.09.2021 r. godz. 11:00, ul. Lompy 10A, Chorzów

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

TS PODBESKIDZIE – GKS KATOWICE

05.09.2021 r. godz. 10:00, ul. Olimpijska 14, Bielsko-Biała*

IV Liga Okręgowa Juniorów Młodszych B1

FOOTBALL CLUB BĘDZIN – GKS KATOWICE

05.09.2021 r. godz. 14:30, ul. Sportowa 6, Będzin

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2

GKS KATOWICE – WSP WODZISŁAW

05.09.2021 r. godz. 11:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

05.09.2021 r. godz. 12:00, ul. Limanowskiego 83, Częstochowa

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

POLONIA BYTOM – GKS KATOWICE

08.09.2021 r. godz. 14:30, ul. Olimpijska 2, Bytom*

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Starszych C1

BKS SPARTA KATOWICE – GKS KATOWICE (DZ)

05.09.2021 r. godz. 13:00, Rapid

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

ŻYWIECKA APN – GKS KATOWICE

04.09.2021 r. godz. 10:00, ul. Matejki 5, Żywiec

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE (DZ) – UKS SZOPIENICE

04.09.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz

ŚLĄSKA LIGA MŁODZICZEK D1

GKS KATOWICE (DZ) – KKS CZARNI SOSNOWIEC

04.09.2021 r. godz. 13:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – KS GÓRNIK SOSNOWIEC

05.09.2021 r. godz. 14:00, Kolejarz

KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – GKS KATOWICE

09.09.2021 r. godz. 17:00, ul. Katowicka 10, Chorzów

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GKS KATOWICE – BKS SARMACJA BĘDZIN

05.09.2021 r. godz. 9:00, Hetman

UKS AKADEMIA 2012 JAWORZNO - GKS KATOWICE

08.09.2021 r. godz. 17:00, ul. Krakowska 8, Jaworzno

Śląska Liga Orliczek E1

KKS CZARNI SOSNOWIEC - GKS KATOWICE (DZ)

UKKS KATOWICE - GKS KATOWICE (DZ)

04.09.2021 r. godz. 10:00 i 10:45, ul. Mireckiego 31, Sosnowiec

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE - RUCH CHORZÓW S.A.

06.09.2021 r. godz. 16:00, Hetman

V Liga Okręgowa Orlików Starszych E1

SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE

06.09.2021 r. godz. 16:00, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska*

VI Liga Okręgowa Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE (DZ) – TP JASTRZĄB BIELSZOWICE

06.09.2021 r. godz. 17:30, Hetman

Liga Orlików Młodszych – Zielona E2

SMS RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE

07.09.2021 r. godz. 16:00, ul. Czarnoleśna 12, Ruda Śląska

Liga Orlików Młodszych – Niebieska

MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS KATOWICE

07.09.2021 r. godz. 16:00, ul. Bytomska 40, Świętochłowice

* - możliwa zmiana terminu spotknia

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
PIŁKARKI NA WYJEŹDZIE W OSTRAWIE
HOKEIŚCI WRÓCILI DO GRY
GIEKSA W GRONIE OŚMIU NAJLEPSZYCH DRUŻYN W POLSCE
GIEKSA ZAGRA W ĆWIERĆFINALE MISTRZOSTW POLSKI