[ ŁADOWANIE STRONY ]
CZORNY PIONTEK Z GIEKSĄ
TYLKO W PIĄTEK 24 LISTOPADA KUPISZ TANIEJ BILETY NA MECZE WSZYSTKICH SEKCJI GKS-U KATOWICE. SPECJALNA PROMOCJA TAKŻE W OFICJALNYM SKLEPIE GKS-U KATOWICE.

Przed wielosekcyjnym GKS-em Katowice szereg ciekawie zapowiadających się wydarzeń sportowych. Gorąco zachęcamy do zakupu biletów i wspierania dopingiem sportowców GieKSy z trybun obiektów sportowych.

Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy specjalną okazję na „Black Friday”. GieKSa ogłasza, że 24 listopada, czyli w „czorny piontek” bilety na wszystkie najbliższe mecze można kupić taniej o 20 procent (nie dotyczy biletów VIP i karnetów). Pomocja obowiązuje przez cały dzień w internecie i punktach sprzedażowych.

W „czorny piontek” możecie taniej kupić bilety na mecze hokejowej GieKSy z Cracovią (26.11) oraz Marmą Ciarko STS Sanok (1.12). Promocja obejmuje mecze siatkarzy z Exact Systems Hemarpolem Częstochowa (1.12), PGE GIEK Skrą Bełchatów (9.12) oraz Eneą Czarnymi Radom (15.12), a także dwa ostatnie tegoroczne mecze piłkarzy: z Arką Gdynia (2.12) oraz Miedzią Legnica (10.12). Oczywiście przypominamy też o ostatnim w tym roku meczu piłkarek. Katowiczanki podejmują 25.11 Pogoń Szczecin, a wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Zapraszamy także do skorzystania z promocji przygotowanej przez Oficjalny Sklep GKS-u Katowice. Uwaga! W stacjonarnej sprzedaży wszystkie produkty taniej o 20 procent (nie dotyczy produktów z wyprzedaży). Z promocji można skorzystać w piątek 24 listopada, a także przy okazji weekendowych meczów: GKS - Pogoń i GKS - Cracovia.

Przypominamy, że Bilety na mecze GKS-u można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A).

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZA NAMI GALA JUBILEUSZOWA GKS-U KATOWICE
MŁODA GIEKSA WSPIERA LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
GKS ZWYCIĘŻYŁ W ROZGRYWKACH DZIK CUP