[ ŁADOWANIE STRONY ]
DO 18 LAT NA GIEKSĘ ZA DARMO!
MASZ PONIŻEJ 18 LAT? NA MECZE GIEKSY Z ARKĄ GDYNIA I MIEDZIĄ LEGNICA WEJDZIESZ ZA DARMO.

Przed zakończeniem rundy jesiennej sezonu 2023/24 Fortuna 1 Ligi, GKS Katowice rozegra jeszcze dwa mecze przy Bukowej. W sobotę 2 grudnia zmierzymy się z Arką Gdynia o godz. 15:00, natomiast w niedzielę 10 grudnia o godz. 18:00 podejmiemy Miedź Legnica. 

Na te dwa mecze Klub przygotował specjalną promocję. Każdy kibic przed ukończeniem 18. roku życia wejdzie na oba ligowe spotkania GieKSy ZA DARMO! W systemie biletowym wystarczy podać PESEL i na tej podstawie wygenerowana zostanie darmowa wejściówka. Można ją uzyskać również w punktach stacjonarnych. 

Przypominamy, że bilety na oba mecze można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A). W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasach Stadionu Miejskiego.

Przypominamy również o trwającej promocji w ramach #SportowejSzychty. Z okazji zbliżających się Andrzejek i Barbórki przygotowaliśmy specjalną promocję dla Andrzejów i Barbar - na wszystkie wspomniane wyżej mecze wejdziecie za darmo! Więcej informacji TUTAJ

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZA NAMI GALA JUBILEUSZOWA GKS-U KATOWICE
MŁODA GIEKSA WSPIERA LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
GKS ZWYCIĘŻYŁ W ROZGRYWKACH DZIK CUP