[ ŁADOWANIE STRONY ]
TRZECIE MIEJSCE W OSTRAWIE
POD KONIEC LISTOPADA MŁODZI ZAWODNICY GKS-U KATOWICE ROZEGRALI W OSTRAWIE EMOCJONUJĄCY TURNIEJ. TRÓJKOLORWI ZAJĘLI 3. MIEJSCE!

W poprzedni weekend zespół GKS-u Katowice z rocznika 2013 wziął udział w turnieju międzynarodowym organizowanym przez zaprzyjaźniony Akademie FC Baník Ostrava

Trzeba powiedzieć, że w tak zorganizowanym turnieju to, aż miło wziąć udział. Wszystko było na najwyższym poziomie. Również poziom sportowy stał na bardzo wysokim poziomie - podkreślił trener Rafał Jaskóła.

GieKSa w sobotę pokazała bardzo ofensywny futbol. Nasi zawodnicy w każdym meczu strzelili po kilka bramek. Ostatecznie Trójkolorowi wyszli z 2. miejsca mając tyle samo punktów co gospodarze. Na drugi dzień emocji w naszych meczach nie zabrakło. Były zwroty akcji, seria jedenastek i ogrom bramek. W trzech meczach strzeliliśmy 15 bramek i ostatecznie zajęliśmy 3. miejsce pokonując w meczu o brąz gospodarzy. Dodatkowe wyróżnienie otrzymał Fabian Bielecki, który został najlepszym strzelcem turnieju zdobywając 16 bramek.

Teraz nasz zespół czeka turniej w Krośnie. Piłkarze GKS-u Katowice wezmą udział w Profbud Cup. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
ZA NAMI GALA JUBILEUSZOWA GKS-U KATOWICE
MŁODA GIEKSA WSPIERA LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
GKS ZWYCIĘŻYŁ W ROZGRYWKACH DZIK CUP