[ ŁADOWANIE STRONY ]
INFORMACJA DOT. WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE
PRZEDSTAWIAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE WEJŚĆ NA MECZE PIŁKARSKIE GKS-U KATOWICE, DLA ZAWODNIKÓW WIELOSEKCYJNEJ AKADEMII MŁODA GIEKSA.

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że decyzją klubu GKS GieKSa Katowice S.A. i Fundacji „Sportowe Katowice”, każdy zawodnik Akademii wraz z Opiekunem ma możliwość wejścia na mecze piłkarskie GKS-u Katowice.

Przed każdym meczem domowym, należy zgłosić chęć uzyskania wejściówki na dane spotkanie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: marcin.fojkis@gkskatowice.eu W tytule maila należy wpisać „Bilet na mecz GKS Katowice”, a w treści podać dane zawodnika oraz Opiekuna (imię, nazwisko oraz numer pesel). Zgłoszenie chęci uzyskania wejściówki na mecz należy dokonać na 3 dni przed wydarzeniem (jeżeli mecz rozgrywany jest w weekend należy się zgłosić najpóźniej do środy do godz. 12:00). Już w niedzielę 7 kwietnia GKS Katowice zmierzy się z Lechią Gdańsk w ramach meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy pojedynek określany hitem wiosny!

Bilety będą nabijane na karty kibica, dlatego warunkiem koniecznym jest posiadanie aktywnej karty kibica. Osoby, które jej nie posiadają, będą musiały wyrobić ją we własnym zakresie, a zrobić to można w punkcie informacji turystycznej na katowickim Rynku (ul. Rynek 13, Katowice).

Wejściówki będą nabijane na sektor 2.

Do zobaczenia na kolejnym meczu domowym!

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - STAL
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (20.04-23.04.2024)
GIEKSA NA 3. MIEJSCU W CZERKAWSKI CUP!
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (20.04-25.04.2024)