[ ŁADOWANIE STRONY ]
MŁODA GIEKSA WSPIERA LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ
LEGENDARNY KOSMICZNY MECZ ODBĘDZIE SIĘ 22 MARCA 2024 ROKU W KATOWICKIM SPODKU DLA PODOPIECZNYCH DOMU ANIOŁÓW STRÓŻÓW. WYDARZENIE WSPIERA WIELOSEKCYJNA AKADEMIA MŁODA GIEKSA.

Organizatorzy mają lokalny cel i ogólnopolski rozmach

Do tej pory Mecze wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka, dla których w sumie uzbierały blisko 500 000 złotych. Zorganizowane 15 stycznia 2022 roku wydarzenie po raz pierwszy zagrało Domu Aniołów Stróżów. Anioły od 30 lat pomagają ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic. Dom Aniołów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci. Stowarzyszenie od wielu lat organizuje również szereg akcji i wydarzeń służących pozyskaniu funduszy na codzienną pomoc dzieciom.

Legendarne gwiazdy ze świata sportu i showbiznesu

W meczu udział wezmą między innymi: Mariusz Wlazły, Joanna Jędrzejczyk, Michał Winiarski, Krzysztof Ignaczak, Mateusz Gamrot, Sławomir Peszko, Sławomir Szmal, Adam Van Bendler, Małgorzata Glinka – Mogentale, Anna Wyszkoni, Mariusz Kałamaga i wielu innych.

Informacje o meczu

Agencja Star Manager Piotr Sobik wraz z Bartoszem Demczukiem z Kabaretu Młodych Panów od 2011 roku tworzy wydarzenie, które swoją skalą przerasta inne eventy charytatywne na Śląsku. Pierwsze Legendarne Kosmiczne Mecze organizowane były w Rybniku, szybko jednak okazało się, że popularność imprezy jest tak duża, że konieczne było przeniesienie wydarzenia do większej Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju. Po latach wielkiego sukcesu Kosmicznych Meczów, organizatorzy postanowiliśmy ponownie podnieść poprzeczkę i wyprodukować to wyjątkowe wydarzenie w katowickim Spodku.

Legendarny Kosmiczny Mecz to przedsięwzięcie zupełnie wyjątkowe. Dochód z biletów w całości przeznaczony jest na dobroczynny cel, a udział w wydarzeniu biorą pierwszoligowi zawodnicy i gwiazdy z pierwszych stron gazet. LKM to wielkie sportowe show w wykonaniu znanych osobistości oraz moc różnorodnych atrakcji dla wszystkich!

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie: https://legendarnykosmicznymecz.pl/bilety/

Serdecznie zapraszamy na to wielkie wydarzenie!

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
POWOŁANIA DO KADRY ŚLĄSKA U12 CHŁOPCÓW
ZAPROSZENIE NA MECZ GKS - STAL
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH (20.04-23.04.2024)
GIEKSA NA 3. MIEJSCU W CZERKAWSKI CUP!
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (20.04-25.04.2024)