HARMONOGRAM TRENINGÓW - ZIMA 2017/2018
PONIŻEJ PREZENTUJEMY STAŁE TERMINY TRENINGÓW NA OKRES ZIMOWY

Grupa starszych dziewcząt - trenerka Angelina Łąckiewicz- Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Środa / 17:30 – 19:00 / sala Gimnazjum nr 5 ul. Graniczna 27
Piątek / 17:00 – 18:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F

Grupa młodszych dziewczynek - trenerka Karolina Dec (nr tel. 792-355-422)
Wtorek 17:30 – 19:00 / sala Gimnazjum nr 5 ul. Graniczna 27
Piątek / 17:00 – 18:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F

Rocznik 2006 grupa popołudniowa – trener Łukasz Bagsik (nr tel. 692-729-252) / trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006)
Poniedziałek / 18:30 – 20:00 / boisko Kolejarz ul. Alfreda
Środa / 19:30 – 21:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Piątek / 18:30 – 20:00 / boisko Kolejarz ul. Alfreda

Rocznik 2007 grupa popołudniowa – trener Arkadiusz Bywalec (nr tel. 664-425-299)
Poniedziałek / 19:30 – 21:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Środa / 16:30 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2
Piątek / 16:30 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2

Rocznik 2008 grupa czarna – trener Tomasz Wieczorek (nr tel. 519 417 955)
Wtorek / 16:30 –18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2
Czwartek / 18:00 – 19:30 / sala SP 36 ul. Iłłakowiczówny 13
Piątek / 18:30 – 20:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F

Rocznik 2008 grupa zielona – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek / 16:30 – 17:45 / sala SP 36 ul. Iłłakowiczówny 13
Wtorek / 16:30 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2
Piątek / 18:30 – 20:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F

Rocznik 2009 grupa czarna – trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006) / trener Patryk Jas
Wtorek / 18:30 – 20:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Środa / 17:30 – 19:00 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Czwartek / 16:30 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2

Rocznik 2009 grupa zielona – trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Poniedziałek /18:30 – 20:00 / Boisko Hetman ul. Siwka 2
Środa / 19:30 – 21:00 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Piątek / 18:00 – 19:30 / sala SMS Katowice ul. Techników 7

Rocznik 2010 grupa czarna – trener Kamil Androsiuk (nr tel. 726-106-477)
Poniedziałek / 18:00 – 19:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Wtorek / 16:30 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2
Czwartek / 16:30 – 18:00 / sala SP 36 ul. Iłłakowiczówny 13

Rocznik 2010 grupa zielona – trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094) / trener Robert Nowak
Poniedziałek / 19:15 – 20:30 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Czwartek / 17:00 – 18:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Piątek / 16:45 – 18:00 / boisko Hetman ul Siwka 2

Rocznik 2010 grupa żółta – trener Bartłomiej Ziętek (nr tel. 500-151-097) / trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Wtorek / 16:00 – 17:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F 
Czwartek / 18:00 – 19:30 / hala Spodek ul. Korfantego 35

Rocznik 2011 grupa czarna – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek / 18:15 – 20:00 / hala Spodek ul. Korfantego 35
Wtorek/ 18:30 – 19:45 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Piątek / 16:30 – 18:00 / sala Gimnazjum nr 1 ul. Grażyńskiego 17

Rocznik 2011 grupa zielona – trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094) / trener Robert Nowak
Poniedziałek / 18:00 – 19:15 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Czwartek / 17:00 – 18:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F
Piątek / 16:45 – 18:00 / boisko Hetman ul. Siwka 2

Rocznik 2011 grupa żółta – trener Bartłomiej Ziętek (nr tel. 500-151-097) / trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Wtorek / 16:00 – 17:30 / Kopalnia Futbolu ul. Milowicka 1F 
Czwartek / 18:00 – 19:30 / hala Spodek ul. Korfantego 35

Rocznik 2012/2013 grupa czarna – trener Witold Zając (nr tel. 602-485-275)
Wtorek / 17:15 – 18:30 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Czwartek / 17:30 – 18:45 / sala SMS Katowice ul. Techników 7

Rocznik 2012/2013 grupa zielona – trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Poniedziałek / 16:30 – 17:40 / sala SMS Katowice ul. Techników 7
Środa / 16:15 – 17:30 / sala Gimnazjum nr 5 ul. Graniczna 27

Rocznik 2012/2013 grupa żółta – trener Patryk Jas (nr tel. 695-018-269)
Wtorek / 16:15 – 17:30 / sala Gimnazjum nr 5 ul. Graniczna 27
Piątel / 16:45 – 18:00 / sala SMS Katowice ul. Techników 7

 

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [16-19.06.2018]
ROZPISKA MECZÓW [16-19.06.2018]
WIELKI FINAŁ ŚLĄSKIEJ LIGI MŁODYCH TALENTÓW
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [9-12.06.2018]
ROZPISKA MECZÓW [9-12.06.2018]