RAPORT Z MECZÓW [18-19.11.2017]

 

I liga wojewódzka juniorów A1
GKS Katowice – Rekord Bielsko-Biała 1:1
Bramka
: Podstawa
GKS: Spałek – Grzechynka, Pusty, Wnuk, Bomba, Juraszczyk, Majeranowski, Małecki, Piątek, Stachowiak, Szczyrba oraz Podstawa, Gajda, Jedyński, Rataj, Szojda, Todorski
Trener: Adrian Napierała

II liga wojewódzka juniorów A1
Piast Gliwice – GKS Katowice 3:1
Bramka
: Starzyński
GKS: Maciejowski – Kściuk, Marędowski, Niebisz, Pawełczyk, Słociński, Starzyński, Szewczyk, Toroń, Wanot, Wycisk oraz Bożek, Martyniak, Ściążko, Sławiec, Wietek
Trener: Tomasz Owczarek.

II liga wojewódzka juniorów młodszych B1
GKS Katowice – Górnik Zabrze 4:2
Bramki
: Kantyka (2), Zalewski, Szwedzik
GKS:Frankowski – Szwedzik, Rusz, Gnojczewski, Jania, Kantyka, Marzec, Pilarski, Statkiewicz, Szymała, Zalewski oraz Garbacz, Rudnicki, Strzelecki, Trzeciak, Bąba, Jurski, Walesa
Trener: Michał Chmielowski.

III liga wojewódzka juniorów młodszych B1
GKS Katowice – Niwka Sosnowiec 4:2
Bramki:
Ludwikowski (2), Szmit, Bocian
GKS: Szczyrba – Bocian, Urbanowicz, Szmit, Zakrzewski, Moskal, Ludwikowski, Kudlek, Stalmach, Sprus, Korus oraz Kołodziej, Kostyra, Chrobok, Nocoń, Kociuba, Frankowski
Trener: Marek Szymiński.

IV liga katowicka juniorów młodszych B1
Gwiazda Ruda Śląska – GKS Katowice 3:0

II liga wojewódzka trampkarzy C1
MKS Zaborze – GKS Katowice 2:0
GKS: Smerczek – Drabik, Kaczmarczyk, Karcz, Król, Kruczek, Kukowka, Piętka, Pułtorak, Wodnicki, Żebrowski oraz Kalus, Furtok, Gagulewicz, Jańczak, Kubat, Kurzyk, Szeląg
Trener: Mateusz Jurasz.

IV liga katowicka trampkarzy młodszych C2
GKS Katowice – Pogoń Imielin 9:1
Bramki:
Cieplik (4), Świerkot (2), Ficner, Jedliński, Konowalski
GKS: Kuleta, Nikodem, Świerkot, Stanik, Darnowski, Kopała, Krzyszkowski, Piecuch, Ficner, Cieplik, Żmija, Jedliński, Róg, Popek, Konowalski
Trener: Kamil Androsiuk.

III liga wojewódzka młodzików D1
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 3:0
GKS
: Mijas – Badocha, Chmielowski, Majewski, Męczyński, Podwapiński, Rauner, Świder, Żak
Trener: Damian Chomiuk.

IV liga katowicka młodzików D1
GKS Katowice – AKS Mikołów 2:1
Bramki:
Kurek, Griksa
GKS: Krzyżek, Kostka, Dziuba, Chrobok, Wrona, Łapot, Pisarski, Orzechowski, Griksa, Jarosz Sz, Warmuz, Kartaszow, Pietrowski, Barnach, Jarosz O., Kurek, Knapik
Trener: Tomasz Kąkol.

III liga wojewódzka młodzików młodszych D2
GKS Katowice – Rozwój Katowice 2:0

Bramki: Gruszczyński, Krzysztofik
GKS: Masztafiak – Kupczyk, Gruszczyński, Adamczyk, Jagodziński, Komuda, Krzysztofik, Podwapiński, Wilk oraz Kokosiński, Frączek, Gierczak, Kaczyński, Mroziński
Trener: Damian Chomiuk.

IV liga katowicka młodzików młodszych D2
GKS Katowice – Ruch Chorzów 3:3

Bramki: Brol, Podwapiński, Szala
GKS: Ilski – Białecki, Adamczyk, Brol, Jagodziński, Krzysztofik, Kudrycz, Szala, Zając oraz Zielonka, Kokosiński, Podwapiński, Pruchniewski, Samborski, Świder,Tarabasz
Trener: Aleksander Adamus.

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
INTENSYWNY WEEKEND DRUŻYN MŁODEJ GIEKSY
PRZEKAŻ 1% PODATKU NA MŁODĄ GIEKSĘ
DWUKROTNIE WYGRYWAMY MŁODA GIEKSA CUP!!!
MŁODA GIEKSA CUP - ROCZNIK 2005 - WYNIKI
MŁODA GIEKSA CUP - ROCZNIK 2004 - WYNIKI