ROZPISKA MECZÓW [08-13.09.2018]

Katowice: Klasa A
GKS GieKSa II Katowice - AKS Mikołów II
08.09.2018, godz. 18:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS 1962 Jastrzębie - GKS GieKSa Katowice
08.09.2018, godz. 12:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów A1
GKS GieKSa Katowice - MKS Zaborze
09.09.2018, godz. 11:00, Hetman

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
RKS Raków Częstochowa - GKS GieKSa Katowice
08.09.2018, godz. 12:30, ul. Limanowskiego 83

III Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec
09.09.2018, godz. 9:30, Rapid

KS Unia Dąbrowa Górnicza - GKS GieKSa Katowice
13.09.2018, godz. 17:00

IV Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS GieKSa Katowice - Gwiazda Ruda Śląska
09.09.2018, godz. 11:30

LKS Unia Kosztowy - GKS GieKSa Katowice
12.09.2018, godz. 17:00, Mysłowice, ul. Paderewskiego 4

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - KS Rozwój Katowice
08.09.2018, godz. 9:00, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy C1
GKS GieKSa Katowice - Zagłębie Sosnowiec
09.09.2018, godz. 15:30,Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
KS Siódenka Tychy - GKS GieKSa Katowice
09.09.2018, godz. 15:00, ul. Edukacji 7

GKS GieKSa Katowice - Górnik Zabrze SSa
12.09.2018, godz. 15:30, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
Zagłębie Sosnowiec - GKS GieKSa Katowice
08.09.2018, godz. 11:00

I Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - RKS Raków Częstochowa
11.09.2018, godz. 16:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Młodzików D1
GKS GieKSa Katowice - KS Skra Częstochowa
09.09.2018, godz. 17:00, Kolejarz

GKS GieKSa Katowice - Bytomski Sport Polonia Bytom
12.09.2018, godz. 17:30, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
UKS Adakemia 2012 Jaworzno - GKS GieKSa Katowice
08.09.2018, godz. 9:00, ul. Krakowska 8

IV Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS GieKSa Katowice - GTV Stadion Śląski Chorzów
08.09.2018, godz. 9:30, Hetman

VII Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
Katowickie SKF RED BOX - GKS GieKSa Katowice
08.09.2018, godz. 9:00, Rapid

IV Liga Katowicka Orlików E1
KS SLavia Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
10.09.2018, godz. 16:00, ul. Sosinki 1

GKS GieKSa Katowice - KS Rozwój Katowice
13.09.2018, godz. 16:30, Kolejarz

V Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - AP Champions Katowice
10.09.2018, godz. 16:30, Kolejarz

APN Siemianowice Śląskie - GKS GieKSa Katowice
13.09.2018, godz. 16:30

VI Liga Katowicka Orlików E1
GKS GieKSa Katowice - MKS Mysłowice
10.09.2018, godz. 16:30, Hetman

UKS Ruch Chorzów - GKS GieKSa Katowice
13.09.2018, godz. 15:30, ul. Wolności 139

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 2
KS Rozwój Katowice - GKS GieKSa Katowice
11.09.2018, godz. 17:30, ul. Zgody 28

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 3
SRS Orlik Ruda Śląska - GKS GieKSa Katowice
11.09.2018, godz. 17:00 lub 16:15, ul. Czarnoleśna 22

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych E2 grupa 4
GKS GieKSa Katowice - KS Rozwój Katowice
11.09.2018, godz. 17:00, Kolejarz

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [10-12.11.2018]
POWOŁANIA NA KONSULTACJĘ KADRY ŚLĄSKA
ROZPISKA MECZÓW [10-14.11.2018]
PODSUMOWANIE MECZÓW LIGOWYCH [04-05.11.2018]
ROZPISKA MECZÓW [03-06.11.2018]