HARMONOGRAM TRENINGÓW - ZIMA 2018/2019
STAŁY HARMONOGRAM TRENINGÓW OBOWIĄZUJĄCY W ZIMĘ 2018/2019.

Grupa starszych dziewcząt - trenerka Angelina Łąckiewicz-Oślizło (nr tel. 510-109-086)
Poniedziałek - 16:30 – 18:00 - Sala LO 15, os. Obroki
Środa - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Grupa młodszych dziewczynek - trenerka Karolina Dec (nr tel. 792-355-422)
Wtorek - 16:30 – 18:00 - Sala SP 33, os. Witosa
Piątek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Rocznik 2006 grupa popołudniowa – trener Łukasz Bagsik (nr tel. 692-729-252) / trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006)
Poniedziałek - 19:30 – 21:00 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Środa - 18:30 – 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek - 17:00 – 18:30 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2007 grupa popołudniowa – trener Rafał Gniot (nr tel. 501-964-177)
Wtorek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Środa - 19:30 – 21:00 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Piątek - 17:00 – 18:30 - boisko MK Górnik Katowice, ul. Boya Żeleńskiego 96C

Rocznik 2008 grupa popołudniowa – trener Tomasz Wieczorek (nr tel. 519 417 955) / Mateusz Miśta (nr tel. 783-698-260)
Poniedziałek - 18:00 – 19:30 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Wtorek - 17:00 – 18:30 - Sala SMS Katowice, ul. Techników 7
Piątek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6

Rocznik 2009 grupa popołudniowa – trener Damian Chomiuk (nr tel. 883-921-006)
Wtorek - 16:00 – 17:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Środa - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Piątek - 18:30 – 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1

Rocznik 2010 grupa czarna – trener Kamil Androsiuk (nr tel. 726-106-477) / trener Marcin Jałowiecki
Poniedziałek - 18:00 – 19:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Środa - 18:30 – 20:00 - boisko Kolejarz ul. Alfreda 1
Piątek - 17:00 – 18:30 - Sala SMS Katowice, ul. Techników 7

Rocznik 2010 grupa zielona – trener Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094) / Robert Nowak (nr tel. 537-453-278)
Poniedziałek - 18:00 – 19:30 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Czwartek - 16:00 – 17:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Piątek - 17:45 – 19:00 - Sala SP 33, os. Witosa

Rocznik 2011 grupa czarna – trener Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720) / Mateusz Miśta (nr tel. 783-698-260)
Poniedziałek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Czwartek - 18:15 – 19:45 - Sala SMS Katowice, ul. Techników 7
Piątek - 18:00 – 19:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F

Rocznik 2011 grupa zielona – trener Robert Nowak (nr tel. 537-453-278) / Krzysztof Przybyłowski (nr tel. 510-564-094)
Poniedziałek - 16:30 – 18:00 - boisko Hetman ul. Siwka 6
Czwartek - 16:00 – 17:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Piątek - 16:30 – 17:45 - Sala SP 33, os. Witosa

Rocznik 2012/2013 grupa czarna – trener Witold Zając (nr tel. 602-485-275)
Wtorek - 17:30 – 19:00 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F
Czwartek - 16:30 – 17:45 - Sala SP 33, os. Witosa

Rocznik 2012/2013 grupa zielona – trener Mateusz Miśta (nr tel. 783-698-260) / Artur Filipiak (nr tel. 790 899 720)
Poniedziałek - 18:15 – 19:30 - Sala SMS Katowice, ul. Techników 7
Czwartek - 17:00 – 18:30 - Sala SMS Katowice, ul. Techników 7

Rocznik 2013/2014 Grupa I (czarna) - trener Tomasz Wieczorek (nr tel. 519 417 955)
Poniedziałek - 17:00 - 18:00 - sala SMS Katowice, ul. Techników 7
Piątek 16:30 - 17:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F

Rocznik 2013/2014 Grupa II (zielona) - trenerka Natalia Nosalik (nr tel. 535 831 061) / trener Mateusz Sznapka (nr tel. 668-444-636)
Środa - 18:00 - 19:00 - sala SMS Katowice, ul Techników 7
Piątek - 16:30 - 17:30 - Kopalnia Futbolu, ul. Milowicka 1F

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
HARMONOGRAM TRENINGÓW - ZIMA 2018/19 - FILIA POŁUDNIE, TYSIĄCLECIE, WITOSA
TURNIEJOWY WEEKEND MŁODEJ GIEKSY
ZAPRASZAMY NA GALĘ MŁODE BUKI 2018
POKAZALIŚMY SIĘ NA MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU NUMBER ONE CUP
KALENDARZE 2019