[ ŁADOWANIE STRONY ]
PODSUMOWANIE WEEKENDU 26-27.01

Juniorzy Starsi 2000/2001

GKS GieKSa Katowice - Miedź Legnica 2-2

Trener Adrian Napierała: "W sobotę rezegraliśmy sparing z Miedzią Legnica, która razem z nami będzie występowała w Lidze Makreregionalnej. Z przebiegu meczu ciężko wyciągnąć wnioski, ponieważ rozgrywaliśmy go przy intensywnych opadach śniegu. Bramki straciliśmy po dwóch rzutach karnych. Jedyne co można powiedzieć po tym sparingu, to że czekają nas interesujące i trudne mecze w tej lidze, z czego jesteśmy zadowoleni. Mamy intensywny okres, jutro (29.01) wyjżdżamy na sparing do Opola, a w sobotę rozgrywamy mecz z seniorską drużyną MKS Myszków."

 

Juniorz Starsi 2001

GKS GieKSa Katowice - Górnik Piaski (seniorzy, IV liga) 3-3

 

Juniorzy Młodsi 2002

ROW Rybnik - GKS GieKSa Katowice 2-2

W sobotę 26 stycznia w Rybniku Juniorzy Młodsi zmierzyli się z miejscowym ROWem. W spotkaniu padł wynik remisowy 2-2. Drużyna z Rybnika w poprzednim roku wywalczyła awans do I Ligi Wojewódzkiej.

 

2003

GKS GieKSa Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-0

Trener Marek Szymiński: "Dopiero rozpoczynamy okres przygotowawczy, jest to nasz pierwszy sapring w tym roku. (Tydzień temu nie przyjechała drużyna Józefki Chorzów. Rozegrana została gra wewnętrzna). Drużyna Gwarka złożona była głównie z zawodników z rocznika 2002. W naszym zespole również było pięciu starszych zawodników. Dominowaliśmy na boisku, zawodnicy dobrze realizowali założenia taktyczne. W drugiej połowie grę znacznie utrudniały mocne opady. Zwycięską bramkę zdobył Piotr Samborski. "

 

 

2004

FC Wrocław Academy - GKS GieKSa Katowice 5-1

Drużyna FC Wrocław Academy występuję w Centralnej Lidze Juniorów U15. Mimo przegranej, bardzo wartościowy sparing z wyżej notowaną drużyną. 

 

2005

GKS GieKSa Katowice - Polonia Bytom 2-2

GKS GieKSa Katowice - Szombierki Bytom 12-0

Trener Mateusz Jurasz: "Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego przebiegu okresu przygotowawczego. Chłopacy dają z siebie wszystko. Meczu z Szombierkami Bytom nie ma co komentować. O wiele ciekawszy sparing był z Polonią Bytom, drużynom która na jesień występowała w I Lidze Wojewódzkiej. Do przerwy prowadziliśmy 2-0, w drugiej połowie straciliśmy bramkę z rzutu karnego, następnie na 2-2. Mimo wielu ataków i sytuacji nie udało się zwyciężyć spotkania. Jestem jednak zadowolny z postawy moich zawodników."

 

 

2006

Slavia Praga - GKS GieKSa Katowice 4-1

Slavia Praga (2007) - GKS GieKSa Katowice 2-0

 

GKS GieKSa Katowice - MUKP Dąbrowa Górnicza 5-5

Trener Artur Filipiak: "Mecz z MUKP zagraliśmy w formie trzech tercji po 30 minut. W pierwszej części meczu zespół gości skutecznie wykorzystywał wolne przestrzenie między naszymi obrońcami, strzelając nam 4 bramki po podaniach prostopadłych. W następnych częściach meczu po zmianie założeń w grze obronnej przejęliśmy kontrolę nad meczem stwarzając liczne sytuację bramkowe, które przełożyły się na zdobycie 4 bramek, tracąc przy tym zaledwie jedną w końcowej części spotkania."

 

2007

Turniej o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej

GKS GieKSa Katowice - Unia Racibórz 2-1

GKS GieKSa Katowice - Górnik Zabrze 2-2 (rz.k. 4-3)

Dzięki zwycięstu w Turnieju o Puchar Prezesa Śląskiego Zwązku Piłki Nożnej wywalczyliśmy awans na Turniej o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który odbędzie się w dniach 16-17 lutego w Warszawie. 

 

2007 grupa popołudniowa

GKS GieKSa Katowice - Olipia Piekary Śląskie 2-4 

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej "CKS PIAST CUP"

GKS GieKSa Katowice - SMS Żywiec 1-0

GKS GieKSa Katowice - LKS Milówka 1-0

GKS GieKSa Katowice - UKS Lisek Milówka 0-0

Półfinał: GKS GieKSa Katowice - Football4pro Bielsko-Biała 0-0 (rz.k. 1-3)

Mecz o III miejsce: GKS GieKSa Katowice - CKS Piast Cieszyn 3-1

 

2008

Cracovia - GKS GieKSa Katowice

Drużyna z rocznika 2008 podzielona została na dwa zespoły, które rozegrały mecze z drużyną z Krakowa. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem. "Obie nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze.  Warunki atmosferyczny jednak znacząco utrudniały grę w piłkę" - Relacjonuje trener Tomasz Wieczorek

 

2009

Śląsk Wrocław - GKS GieKSa Katowice

Zespół z rocznika 2009 pojechał do Wrocławia na grę kontrolną z miejscowym Śląskiem. Mecz łącznie trwał 90 minut. Sparing z mocną drużyną Śląska Wrocław to kolejne duże doświadczenie dla młodych zawodników.

 

2010 i 2011

Drużyny z roczników 2010 oraz 2011 wzięły udział w halowym turnieju piłkarskim w Gliwicach.

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja miejsc. Udział wzięły między innymi takie drużyny jak: Rakord Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec, Gol Bieruń, Milenium Gliwice,

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
''MŁODA GIEKSA'' NA TRENINGU OSTRAVSKIEJ HOKEJOWEJ SZKOŁY
KIBICUJ GIEKSIE, PODAWAJ PIŁKI I WYPROWADZAJ ZAWODNIKÓW
ZAWODNICZKI ''MŁODEJ GIEKSY'' Z POWOŁANIEM DO KADRY ŚLZPN
JUNIORZY STARSI WZNAWIAJĄ TRENINGI
LATO Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''