[ ŁADOWANIE STRONY ]
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (6-13.11.2020)

Klasa Okręgowa
LKS POGOŃ IMIELIN - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 14:00 Imielin, ul. Hallera 37

Klasa Okręgowa
GKS KATOWICE - ŚKS NAPRZÓD LIPINY
11.11.2020 r. godz. 13:00 Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
GKS PIAST GLIWICE - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 10:00 Gliwice, ul. Lekarska 5

II Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1
MKS SIEMIANOWICZANKA - GKS KATOWICE
11.11.2020 r. godz. 9:00 Siemianowice, Pszczelnik

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - TS PODBESKIDZIE
7.11.2020 r. godz. 10:30 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1
GKS KATOWICE - BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
11.11.2020 r. godz. 10:00 Kolejarz

Śląska Liga Juniorów Młodszych B2
GKS KATOWICE - STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
6.11.2020 r. godz. 11:00 Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GKS KATOWICE - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA
7.11.2020 r. godz. 12:30 Kolejarz

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1
GÓRNIK ZABRZE SSA - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 11:00 Zabrze, ul. Jaskółcza 40

Śląska Liga Trampkarek U-15 C1
KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS KATOWICE (DZ)
8.11.2020 r. godz. 10:00 Częstochowa, ul. Loretańska 20

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
ŻYWIECKA APN - GKS KATOWICE
10.11.2020 r. godz. 10:30 Żywiec, ul. Matejki 5

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE - AP TEAM GLIWICE
8.11.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

VI Liga Katowicka Trampkarzy Młodszych C2
GKS KATOWICE (DZ) - ŚKS NAPRZÓD LIPINY
7.11.2020 r. godz. 12:00 Szopienice

II Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1
GÓRNIK ZABRZE SSA - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 10:00 Zabrze, ul. Dorotki 1

VII Liga Katowicka Młodzików Starszych D1
GKS KATOWICE - UKS ZANTKA CHORZÓW
8.11.2020 r. godz. 13:00 Hetman

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1
GKS KATOWICE (DZ) - KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI
7.11.2020 r. godz. 14:00 Szopienice

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC
7.11.2020 r. godz. 9:00 Hetman

IV Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - RUCH CHORZÓW SA
7.11.2020 r. godz. 9:00 Kolejarz

VII Liga Katowicka Młodzików Młodszych D2
GKS KATOWICE - GKS WAWEL WIREK RUDA ŚLĄSKA
6.11.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

IV Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA - GKS KATOWICE
10.11.2020 r. godz. 14:30 Ruda Śląska, ul. Czarnoleśna 12

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
AKS MIKOŁÓW - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 12:30 Mikołów, ul. Zawilców 8

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - GKS URANIA RUDA ŚLASKA
10.11.2020 r. godz. 16:00 Boya Żeleńskiego

V Liga Katowicka Orlików Starszych E1
RUCH CHORZÓW SA - GKS KATOWICE
13.11.2020 r. godz. 14:00 Chorzów, ul. Wolności 139

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
KS ROZWÓJ KATOWICE - GKS KATOWICE
7.11.2020 r. godz. 11:30 Kolejarz małe

VII Liga Katowicka Orlików Starszych E1
GKS KATOWICE - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW
10.11.2020 r. godz. 14:30 Kolejarz małe

IV Liga Katowicka Orlików Młodszych grupa 1 E2
UKS RUCH CHORZÓW - GKS KATOWICE
9.11.2020 r. godz. 14:30 Chorzów, ul. Wolności 139

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
AWANS DO CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW U-15
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (21-28.11.2020)
WYWIAD Z MARKIEM OGLĘDZIŃSKIM
ROZPISKA MECZÓW LIGOWYCH (13-18.11.2020)
CONTRAKT NA DŁUŻEJ Z ''MŁODĄ GIEKSĄ''