[ ŁADOWANIE STRONY ]
DRUGA EDYCJA PLAYMAKERS ZA NAMI. DZIEWCZYNKI ZACZĘŁY PRZYGODĘ Z PIŁKĄ
AKADEMIA PIŁKARSKA MŁODA GIEKSA ZOSTAŁA WYBRANA PRZEZ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ JAKO PODMIOT, W KTÓRYM ZOSTAJE WDROŻONY PROGRAM PLAYMAKERS.

W ubiegłym roku UEFA i Disney połączyły siły w celu opracowania przełomowego programu piłkarskiego, który wykorzystuje znane na całym świecie opowiadania Disneya, aby zachęcić więcej młodych dziewcząt do regularnych treningów i rozbudzić w nich zamiłowanie do piłki nożnej na całe życie.

Program Playmakers stosuje innowacyjne podejście do opowiadania historii z udziałem ukochanych postaci Disneya, aby pomóc większej liczbie dziewcząt spojrzeć na regularne ćwiczenia fizyczne i piłkę nożną jak na świetną zabawę. 11 czerwca 2021 roku w Katowicach zakończyła się już druga edycja programu Playmakers. Składała się ona z dziesięciu treningów, które odbywały się cyklicznie – w każdy piątek, w Kopalni Futbolu w Katowicach (Milowicka 1F). Dziewczynki w wieku od 5 do 8 lat, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w piłce nożnej, opanowały podstawy gry, które przedstawiane były na podstawie bajki Disneya – Iniemamocni 2. Podczas każdego treningu nasze uczestniczki poznawały wyjątkowe SUPER moce, którymi władała rodzina Iniemamconych. Dzięki odpowiedniej interpretacji zdarzeń, wzajemnej pomocy i pracy w grupie dziewczynki uczyły się nie tylko gry w piłkę nożną, ale także przyswajały życiowe wartości. Nawiązały również nowe znajomości, które mogą być początkiem długoletniej przyjaźni. Zdjęcia z treningów dostępne są na facebooku Playmakers Katowice. Nasze SUPER zawodniczki, które zakończyły treningi Playmakers dalej mogą uczestniczyć w zajęciach piłkarskich. Wszystkie chętne dziewczynki gorąco zapraszamy do uczestnictwa w treningach Piłkarskiej Akademii Młoda GieKSa! Na wszystkie pytania bądź wątpliwości odpowie Trenerka Patrycja Luty (nr tel: 501 423 742).

Kolejna, trzecia edycja Playmakers odbędzie się jesienią 2021 roku. Już niedługo wracamy z kolejnymi zajęciami! Nasze prowadzące w weekend (11.09.21-12.09.21) odbyły szkolenie w Warszawie i już możemy ogłosić... tematem przewodnim w kolejnym sezonie UEFA Playmakers będzie Kraina Lodu 2! Odkryj MOC i pokonaj strach! Szczegóły dotyczące terminów zajęć podamy już wkrótce! Zapraszamy również na oficjalną stronę UEFA: https://www.uefa.com/playmakers/pl/

#uefaplaymakers

#piłkadlawszystkich

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.09-30.09.2021)
I MIEJSCE W PUCHARZE SV MOSIR ZABRZE
GKS II KATOWICE ZAGRA W FINALE PUCHARU POLSKI
POWOŁANIE DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
SUKCESY TENISISTÓW GIEKSY