[ ŁADOWANIE STRONY ]
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (11.09-16.09.2021)
PRZED ZAWODNIKAMI I ZAWODNICZKAMI Z NASZEJ AKADEMII KOLEJNY WYMAGAJĄCY WEEKEND. GKS KATOWICE ZMIERZY SIĘ Z RAKOWEM W CZĘSTOCHOWIE W RAMACH CLJ U-15. WAŻNY MECZ ZAGRAJĄ PIŁKARKI GIEKSY U-17, KTÓRE RYWALIZUJĄ O MIEJSCE W BARAŻACH DO CENTRALNEJ LIGI JUNIOREK.

Centralna Liga Juniorów (U-15)

RAKÓW CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

11.09.2021 r. godz. 15:00, ul. Limanowskiego 83, Częstochowa

Klasa Okręgowa

GKS II KATOWICE – KS CYKLON ROGOŹNIK

12.09.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1

GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

11.09.2021 r. godz. 19:30, Kolejarz

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1

GKS KATOWICE – ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL.

12.09.2021 r. godz. 13:00, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Juniorów Młodszych B1

UKS RUCH CHORZÓW – GKS KATOWICE

12.09.2021 r. godz. 14:00, ul. Wolności 139, Chorzów

Śląska Liga Juniorek B1

GKS KATOWICE (DZ) – KKS CZARNI SOSNOWIEC

12.09.2021 r. godz. 18:00, Hetman

Śląska Liga Juniorów B2

UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

12.09.2021 r. godz. 16:00, ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

II Liga Wojewódzka Trampkarzy Starszych C1

GKS KATOWICE – SKS GWAREK ZABRZE

12.09.2021 r. godz. 12:30, Hetman

I Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE – RKP SP ROW RYBNIK

12.09.2021 r. godz. 11:00, Kolejarz

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych C2

AKS CHORZÓW – GKS KATOWICE (DZ)

12.09.2021 r. godz. 9:00, ul. Filarowa 1, Chorzów

IV Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych C2

GKS KATOWICE (DZ) – KS 1. FC KATOWICE

16.09.2021 r. godz. 19:30, Kolejarz

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – KS SKRA CZĘSTOCHOWA

11.09.2021 r. godz. 8:30, Hetman

I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

WSP WODZISŁAW – GKS KATOWICE

15.09.2021 r. godz. 17:30, ul. Pszowska 72, Wodzisław Śląski

III Liga Wojewódzka Młodzików Starszych D1

GKS KATOWICE – BKS SARMACJA BĘDZIN

11.09.2021 r. godz. 17:00, Hetman

Śląska Liga Młodziczek U-13 D1

TS MITECH ŻYWIEC – GKS KATOWICE

11.09.2021 r. godz. 11:00, ul. Sadowa 30, Żywiec

III Liga Wojewódzka Młodzików Młodszych D2

GKS KATOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

15.09.2021 r. godz. 18:15, Kolejarz

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

AKADEMIA 2012 JAWORZNO – GKS KATOWICE

12.09.2021 r. godz. 9:30, ul. Ławczana 12, Jaworzno

III Liga Wojewódzka Orlików Starszych E1

GKS KATOWICE – AS WOJKOWICE

16.09.2021 r. godz. 18:00, Kolejarz małe

V Kategoria Orlików Starszych E1

SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA – GKS KATOWICE

11.09.2021 r. godz. 9:00, ul. Tunkla 12, Ruda Śląska

VI Kategoria Orlików Starszych E1

RED BOX KATOWICE – GKS KATOWICE (DZ)

12.09.2021 r. godz. 11:30, Podlesianka

Śląska Liga Orliczek U-11 E1

KSB Lędziny – GKS Katowice

12.09.2021 r. godz. 10:45, ul. Mickiewicz 66A, Zabrze

Liga Orlików Młodszych – Zielona E2

GKS KATOWICE – KS LECHIA 06 MYSŁOWICE

11.09.2021 r. godz. 9:30, Kolejarz małe

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 1 E2

MK GÓRNIK KATOWICE – GKS KATOWICE

14.09.2021 r. godz. 16:00, Boya Żaleńskiego

Liga Orlików Młodszych – Czerwona 2 E2

GKS KATOWICE – SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

14.09.2021 r. godz. 16:00, Kolejarz małe

Liga Orlików Młodszych – Niebieska E2

GKS KATOWICE – GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

14.09.2021 r. godz. 17:30, Kolejarz małe

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
HARMONOGRAM MECZÓW LIGOWYCH (25.09-30.09.2021)
I MIEJSCE W PUCHARZE SV MOSIR ZABRZE
GKS II KATOWICE ZAGRA W FINALE PUCHARU POLSKI
POWOŁANIE DO REPREZENTACJI ŚLĄSKA U-13
SUKCESY TENISISTÓW GIEKSY