RAPORT Z MECZÓW [11-13.11.2017]

I liga wojewódzka juniorów starszych A1
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 2:1
Bramka: Majeranowski
GKS: Spałek – Podstawa, Wnuk, Jedyński, Juraszczyk, Majeranowski, Małecki, Szczyrba, Szojda, Todorski, Wycisk oraz Ściążko, Bomba, Bożek, Piątek, Rataj
Trener: Adrian Napierała.

II liga wojewódzka juniorów starszych A1
GKS Katowice – Concordia Knurów 4:1
Bramki
: Kściuk (3), Martyniak
GKS: Maciejowski – Marędowski, Burzawa, Pusty, Pawełczyk, Szewczyk, Wietek, Wanot, Starzyński, Trzęsiński, Sęczek oraz Kściuk, Sławiec, Martyniak, Niebisz, Chmura, Toroń
Trener: Tomasz Owczarek.

II liga wojewódzka juniorów młodszych B1
Stadion Śląski – GKS Katowice 0:2
Bramki: Szwedzik, Rusz
GKS: Frankowski – Strzelecki, Szwedzik, Gnojczewski, Jania, Kantyka, Marzec, Pilarski, Statkiewicz, Szymała, Zalewski oraz Garbacz, Trzeciak, Rusz, Bąba, Kudlek, Łankiewicz, Mucha
Trener: Michał Chmielowski.

III liga wojewódzka juniorów młodszych B1
MKS Siemianowiczanka – GKS Katowice 1:9
Bramki: Ludwikowski (2), Korus (2), Jurski (2), Rudnicki, Kociuba, Nocoń
GKS: Szczyrba – Rudnicki, Urbanowicz, Szmit, Kołodziej, Moskal, Kostyra, Żołna, Ludwikowski, Sprus, Korus oraz Chrobok, Zakrzewski, Dudek, Nocoń, Kociuba, Jurski
Trener: Marek Szymiński.

IV liga katowicka juniorów młodszych B1
GKS Katowice – Unia Kosztowy 1:1

Bramka: Korus
GKS: Mucha – Tarabasz, Knap, Bocian, Kucharski, Boluk, Krzemiński, Zając, Jabłoński, Halicki, Korus oraz Walesa, Cyba, Kaczmarczyk Sz., Śrutwa, Czornik, Król, Żołna
Trener: Marek Szymiński.

II liga wojewódzka trampkarzy C1
GKS Katowice – MUKP Dąbrowa Górnicza 11:1
Bramki: Kruczek (4), Kaczmarczyk K. (3), Furtok (2), Wodnicki (2)
GKS: Szeląg – Drabik, Kaczmarczyk, Karcz, Król, Kruczek, Kukowka, Piętka, Pułtorak, Wodnicki, Żebrowski oraz Kalus, Furtok, Jańczak, Kosiński, Kubat, Kurzyk, Żywot
Trener: Mateusz Jurasz.

II liga wojewódzka trampkarzy młodszych C2
GKS Katowice – Ruch Chorzów 2:4
Bramki: Powroźnik, Pietrzyk
GKS: Smerczek – Graja, Kaduk, Karcz, Kopała, Piecuch, Pietrzyk, Powroźnik, Świerkot, Wojtyczok, Żmija oraz Cieplik, Darnowski, Król, Mielcarz, Mrozik, Nikodem
Trener: Kamil Androsiuk.

IV liga katowicka trampkarzy młodszych C2
FC Katowice – GKS Katowice 0:1
Bramki: Konowalski
GKS: Kuleta - Krzyszkowski, Kowalski, Popek, Łapot - Ficner, Jedliński, Tustanowski, Róg, Kartaszow, Jarosz Sz., oraz Konowalski, Cieplik, Kostka, Jarosz O.
Trener: Tomasz Kąkol.

III liga wojewódzka młodzików D1
GKS Katowice – Stadion Śląski 4:0
Bramki: Skowroński, Barański, Mateja, Popenda
GKS: Mijas – Badocha, Barański, Majewski, Mateja, Odrobina, Popenda, Skowroński, Świder oraz Kupczyk, Chmielowski, Jarzmik, Męczyński, Podwapiński, Rauner, Szulc
Trener: Damian Chomiuk.

IV liga katowicka młodzików D1
MKS Siemianowiczanka – GKS Katowice 1:7
Bramki: Warmuz (2), Łapot (2), Griksa, Kartaszow, Jarosz
GKS: Krzyżek, Kostka, Dziuba, Chrobok, Wrona, Łapot, Pisarski, Orzechowski, Griksa, Warmuz, Kartaszow, Pietrowski, Barnach, Jarosz O., Bożek
Trener: Tomasz Kąkol.

III liga wojewódzka młodzików młodszych D2
MUKP Dąbrowa Górnicza – GKS Katowice 0:4
Bramki: Szala (3), Adamczyk
GKS: Masztafiak – Gruszczyński, Adamczyk, Brol, Jagodziński, komuda, Krzysztofik, Szala, Wilk oraz Błądziński, Kokosiński, Frączek, Gierczak
Trener: Łukasz Bagsik.

IV liga katowicka młodzików młodszych D2
Pogoń Imielin – GKS Katowice 1:0
GKS: Ilski – Zielonka, Białecki, Kaczyński, Kawczyk, Kudrycz, Powroźnik, Tarabasz, Zając oraz Brandt, Jarosz, Lewandowski, Patel, Samborski, Wdowiak
Trener: Aleksander Adamus.

V liga katowicka orlików E1
GKS Katowice – Śląsk Świętochłowicach 8:4
Bramki: Piszczek (3), Wdowiak (2), Okoń, Zapała, Szołtysek
GKS: Goleniowski, Piszczek, Okoń, Skrobisz, Smyka, Zapała, Wdowiak, Szołtysek, Mazur, Burghardt, Ambroziak, Król
Trener: Andrzej Grajek.

 

POZOSTAŁE WIADOMOŚCI
SESJA ZDJĘCIOWA ZAWODNIKÓW AKADEMII MŁODA GIEKSA
SPARING AKADEMIA MŁODA GIEKSA - GKS KATOWICE
RAPORT Z MECZÓW [18-19.11.2017]
ROZPISKA MECZÓW [18-19.11.2017]
CYKL EDUKACYJNY: CHOROBA OSGOOD-SCHLATTER